Tavuk Döner vs Diğerleri..
145678
Illdan
Üye
Canı çekmiş adamın, art niyeti yoktur, sakin olun.
haşırt_the_bilekbord
Üye
Aracnoid dedi:

direk(direkt?) yemekle ilgili olan başlığa girip, yemektan bahsedenlere "oruçluyuz bilader" muhabbeti yapmak da güzelmiş...

GAVUR MEMLEKETİ Mİ BURA GARDAŞIM!!!!!!!
creiGncreiGn
Üye
Aracnoid dedi:

direk(direkt?) yemekle ilgili olan başlığa girip, yemektan bahsedenlere "oruçluyuz bilader" muhabbeti yapmak da güzelmiş...

Direkt olacak evet. Direk şu oluyor;

:P
Lacunar
Üye
creiGn dedi:

aşlsdkfşadkflkj :rofl:

Ya ramazan ayını geçtim bu sıcakta döner yemek biraz sıkıntı veren bir durum. Aç olmana rağmen yemek istemiyorsun :-\
Ruaemerthal
Üye
creiGn dedi:

Trafo değil miydi o? :D:D
FaironFairon
Üye
Lacunar dedi:

aşlsdkfşadkflkj :rofl:

Ya ramazan ayını geçtim bu sıcakta döner yemek biraz sıkıntı veren bir durum. Aç olmana rağmen yemek istemiyorsun :-\

Muhtemelen salçalı makarna ile beraber yemekten sıkılmayacağım tek yemektir ya tavuk döner. Her gün yesem(ki bir ara öyleydi) sıkılmam sanırım :)
creiGncreiGn
Üye

Trafo değil miydi o? :D:D

Direğin üstünde trafo var bir de işte =P.

Fairon dedi:

Muhtemelen salçalı makarna ile beraber yemekten sıkılmayacağım tek yemektir ya tavuk döner. Her gün yesem(ki bir ara öyleydi) sıkılmam sanırım :)

+1
Misafir
Aynen. Salçalısını geçtim, her türlü soslu makarnaya varım. Tavuk Döner ise bir nimet, demigod. :P Patates kızartması, turşu ve mayonez varsa içinde, o zaman dünyalar benim.
Esiax
Üye

Aynen. Salçalısını geçtim, her türlü soslu makarnaya varım. Tavuk Döner ise bir nimet, demigod. :P Patates kızartması, turşu ve mayonez varsa içinde, o zaman dünyalar benim.

uu beybi.

Eski yunanılar tavuk döneri tanısaymış, tanrıların yiyeceğini abuk subuk şeyler yerine tavuk döner yaparlarmış.
145678
discussioncontroller