Oblivion'da Denediğimiz Güzel Modlar.
QuendarthQuendarth
Mod
Bir ara vardı, ama ikinci kılıç sadece bloklama için kullanılabiliyordu (kalkandan farkı yoktu yani). Belki daha iyisi de çıkmıştır, bilmiyorum.
GaMaL
Üye
arkadaşlar 17 sayfanın hepsini okumaya azıcık üşeniyorum :D bana oyundaki kaplamaları daha iyi hale getiren bir mod söyleyebilirseniz tam süper olur

birde modun nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi istiyorum azıcık  ;D  oyuna mod yapmak için iyi kodlama bilgisi gerekiyor mu?

edit: ben sadece yaptığım bir kılıç modelini oyuna eklemek istiyorum. modelleme biliyorum da oyuna nasıl ekliycem?
cemreserpal
Üye
GaMaL dedi:

arkadaşlar 17 sayfanın hepsini okumaya azıcık üşeniyorum :D bana oyundaki kaplamaları daha iyi hale getiren bir mod söyleyebilirseniz tam süper olur

birde modun nasıl yapıldığı ile ilgili bilgi istiyorum azıcık  ;D  oyuna mod yapmak için iyi kodlama bilgisi gerekiyor mu?

edit: ben sadece yaptığım bir kılıç modelini oyuna eklemek istiyorum. modelleme biliyorum da oyuna nasıl ekliycem?

Qarl's Texture Pack mıydı neydi, unuttum, öyle bir tane vardı, ama bilgisayarın çok iyi değilse kastırabilir, ona göre.

Construction Set'i indir. Pek yardımcı olamam nasıl yapabileceğin konusunda, daha önce denediğimi söyleyemem, fakat kurcalayıp bulabilirsin eminim. İnternette rehberler de var.
GaMaL
Üye
@cemreserpal netteki rehberler ingilizce ama benim ingilizce yok. ben sadece bi kılıç ekleyeyim filan diyorum
cemreserpal
Üye
Biraz kurcala o zaman bence, zamanla...
Raijin
Üye
Ben Deadly Reflex'i yükledim Mod Manager'da en alta aldım adam w ye bastığımda koşarken/yürürken yumruk atar gibi bir şey yapıyor.Bunun nedenini veya çözümünü bilen var mı?(çözüm tercihimdir :D)
cemreserpal
Üye
Yükledikten sonra açtığında senden bir tuşa atamanı istedi onu, sen de w'ye bastın.
Kaldır, tekrar yükle derim. En basit yöntem.
RaideN
Üye
Kaldırıp tekrar yükleme, inventory deki Deadly Reflex Reset'i çalıştırıp tuşları değiştir.

2 elde kılıç kullanmak için bir mod var. Ben modu çalıştıramamış olsam da güzel olduğunu söylüyorlar. Modun adı Unnecessary Violance.
sawwormsawworm
Üye
"The Lost Spires" modu hiç söylendi mi bilmiyorum ama denenmesi şart bir mod ;

http://www.lostspires.com/

Mod ile Archeology Guild'i ekleniyor, NPC'lerde full seslendirme, epic boss dövüşleri, custom dungeon'lar, loot'a doymanın verdiği haz ve 15+ saatlik bir mod istiyorsanız deneyin :D Çok zevk aldım bitirirken.
CoraxCorax
Üye
- Konu takip mesajı -
discussioncontroller