Empire: Total War
MelkorMelkor
Üye
evet öyle bir durum vardı. yani o kurallar sadece senin için geçerli. rakiplerin için değil =).
the Prestige
Üye
yahu bu forum ne zaman öldü_? eskileri hatılarım da, 4 dk'de cevap gelirdi, sonra tartışırdık falan. Üzüldüm yıllar sonra gelip forumu böyle görünce.
MelkorMelkor
Üye
napoleon'da yükleme sürelerinin daha hızlı olduğunu hatırlamıyorum malesef. o yükleme sürelerini azaltmak için belki oyunu defrag edebilirsin steam'den (ya da başka programlarla). çok az olur ama katkısı. ya da ssd harddisk alırsın =).
AlphariusAlpharius
Üye
Yükleme süresi genelde hard disk ile alakalı olsa da Napoleon daha iyi optimize edilmiş gibi duruyor. Aynı grafiksel detayda deniz savaşları yaparken ETW kasım kasım kasılıyorken NTW'de yüksek fps alabildim.
the Prestige
Üye
O zaman 3 aydır rafta duran NTW'yi yükleyeyim. Teşekkür ederim cevaplar için.
HolybolyHolyboly
Üye
Kısa bir soru sormak istedim şu an,daha önce hiç Total war oyunu oynamadım,oynanış hakkında az fikrim var sizce Empire total war veya Napoleon Total war ile başlasam zorlanır mıyım? Teşekkür ederim.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye

Kısa bir soru sormak istedim şu an,daha önce hiç Total war oyunu oynamadım,oynanış hakkında az fikrim var sizce Empire total war veya Napoleon Total war ile başlasam zorlanır mıyım? Teşekkür ederim.

Hiç sorun olmaz. Alacaksan da ETW değil NTW al bence.
AlphariusAlpharius
Üye

Rome veya Medieval 2 ile başlamanın daha faydalı olacağını düşünüyorum.
HolybolyHolyboly
Üye
Napoleon Total War'u yüklüyorum şu an inşallah alışırım oyuna.Starcraft'tan sonra değişik gelecek sanırım
joseph fouchejoseph fouche
Üye
keşke rome ile başlasaydın daha kolay alışırdın...
discussioncontroller