Empire: Total War
AlphariusAlpharius
Üye
İkisi de farklı tarz oyunlar, biri diğerinin yerine geçemez.
Broken Badly
Üye

empire total war da beyaz ekran hatası çözüldümü ?
resmi bi yama filan varmı ?

Bu ay, oyunu aldıktan sonra üç kez farklı devletle oyuna başladım, ilkinde 105 turn gibi bir süre civarı korsanların turnde oyun çöktü. İkinci, prussia oyunum 1732 de benzer bir şekilde çöktü. Şu an da Osmanlı ile avrupada idim, zar zor belimi doğrultmuştum ki 1741 gibi çöktü, isveç'e geldiğinde hop, crash. Bu sorun çok da yaygınmış. Ve patch yok tabii ki. Eğer böyle bir sorunun olduğunu okumuş olsaydım daha önce bu oyunu hiç almazdım, varsın eksik olsundu. Eğer oynayamayacaksam neden bir oyuna para vereyim ki?

O verdiğim 29.90 usd'yi sobada yakıp ısınsaydım şu an daha mutlu, en azından daha az sinirli olurdum. Kendimi Eminönü esnafından kazık yemiş gibi hissediyorum.
Mad Dok
Üye
Yeni makine gelince Osmanlıyla başlayacam yarın.
Broken Badly
Üye
Benim oyunum osmanlıyla iki kere çöktü, ikisi de isveç ai turnde, sana tavsiyem oyunu oynayabilmek için yeme içme isveçi bitir oyunun başında. Nasıl olur bilmem. :(
JethroJethro
Üye
Hortlatmak gibi olmasın.(ki birazcık oldu =))

Geçen gün D&R'dan aldım oyunu.Galiba oyunun çökme sorunları hala düzeltilmemiş.Oyunu oynarken rasgele hata veriyor.
Yazık oldu bu oyuna.Çok istiyordum aslında bu oyunu sorunsuz oynmayı.
KulacKulac
Üye
Bu oyun bence total war serisinin en iyisi.
ulaszehir
Üye
Merhaba arkadaşlar ben nostalji olsun diye empire total war almıştım orjinal ama oyuna girerken hata veriyordu bende internette biraz araştırdıktan sonra ses driverlerini güncelleyin filan dediler bende güncellemeyi denedim ama olmuyor realtekin sitesine giriyorum indiriyorum ama tam kurarken bir hata veriyor ve şöyle diyor BU SÜRÜCÜ PAKENTİNDE HİÇBİR SÜRÜCÜ DESTEKLENMEDİ diyor lütfen yardım edin internette bulamadım:(
KulacKulac
Üye

Merhaba arkadaşlar ben nostalji olsun diye empire total war almıştım orjinal ama oyuna girerken hata veriyordu bende internette biraz araştırdıktan sonra ses driverlerini güncelleyin filan dediler bende güncellemeyi denedim ama olmuyor realtekin sitesine giriyorum indiriyorum ama tam kurarken bir hata veriyor ve şöyle diyor BU SÜRÜCÜ PAKENTİNDE HİÇBİR SÜRÜCÜ DESTEKLENMEDİ diyor lütfen yardım edin internette bulamadım:(

hocam pcinde sorun olabilir
sultan ısultan ı
Üye

Önce var olan ses sürücülerini kaldır.
Sonra kurmayı dene.

Ayrıca buradan sana uygun olanı indir.
Hız yavaştır ama gercek sitedir.
www.realtek.com.tw/downloads/downloadsview.aspx?langid=1&pfid=24&level=4&conn=3&downtypeid=3
Jedi Panelvan
Üye
Vay be, ETW de nostalji oldu ya...
discussioncontroller