Empire: Total War
goo_khangoo_khan
Üye
Serinin en kötü oyunuydu zaten, grafikler kötüydü, yapay zeka kötüydü, çok sorunluydu. Steamden aldım bi kez indirmedim daha. Bence pas geçirilip direk Napoleon oynanmalı, ETW unutulmalı hemen.
kurtkapankurtkapan
Üye
Medieval 2 oynuyorum ben de. 4 saat boyunca Osmanlı oynadım, oyun çöktü demin. Açmaya korkuyorum. Ne de güzel giriyodum lan İstanbul'a =(
trashciiitrashciii
Üye

Serinin en kötü oyunuydu zaten, grafikler kötüydü, yapay zeka kötüydü, çok sorunluydu. Steamden aldım bi kez indirmedim daha. Bence pas geçirilip direk Napoleon oynanmalı, ETW unutulmalı hemen.

Napoleon'u satacağız diye NTW'daki değişiklikleri ve iyileştirmeleri ETW'a eklemedikler ya, ne denilebilir ki daha. Potansiyelinin içine ettiler güzelim ETW'un. En iyi TW oyunu olabilecek potansiyele sahipti.
RelentlessRelentless
Üye
ETW ile aynı motoru kullanan oyunların bir potansiyeli olamaz bence.

Ne güzeldi halbuki Rome, Medieval 2... ): Sırf deniz savaşı ayağına yazık ettiler seriye, yıllardır doya doya bir TW oynamışlığım yok.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
en güzeli ilk medieval.
kurtkapankurtkapan
Üye

ETW ile aynı motoru kullanan oyunların bir potansiyeli olamaz bence.

Ne güzeldi halbuki Rome, Medieval 2... ): Sırf deniz savaşı ayağına yazık ettiler seriye, yıllardır doya doya bir TW oynamışlığım yok.

Kur Medieval 2'yi.
Belki duruyodur diye girdim, hiç bi şey olmamış save'ime <3. Mutlu oldum eheh. Akşama Bizans'ı yıkarım.
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
Medieval 2 + Stainless Steel master race.
trashciiitrashciii
Üye
Gayet güzel abi Shogun 2, naptınız.

Gerçi içeriği çok kıt onun da :(
kurtkapankurtkapan
Üye

Medieval 2 + Stainless Steel master race.

Neler var o modda?
Jedi Panelvan
Üye
Kol saati.
discussioncontroller