Empire: Total War
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin

Medieval 2 + Stainless Steel master race.

Neler var o modda?

Böyle yazılamayacak kadar çok küçük küçük ekler var içinde. Genel olarak bakıldığında yapay zekaya çeki düzen veren, ekonomi ve krallık yönetemini geliştiren ve yeni ülkeler ekleyen mükemmel bir mod. Zaten M2 için gelmiş en ünlü modlardan biri, buradan inceleyebilirsin.
FaironFairon
Üye
Uzun süre sonra adam akıllı şu oyunu oynamaya karar verip Prussia ile başladım tekrardan. Adamlar harbi "Devleti olan ordu" tanımını hak ediyolar arkadaş :lol:

Yok abi Shogun 2 her ne kadar daha iyi olursa olsun Empire Total War'dan aldığım tadı alamıyorum ben konsept sebebiyle.(Aynısı Napoleon için de geçerli)
KulacKulac
Üye
Bayağıdır oynamıyordum Empire artık yeniden başladım(Shogun 2yede başlıyacam) çok özlemişim ya oyunu resmen kesinlikle en sevidğim strateji oyunlarından(diğerleri:red alert 2,shogun 2,mediaval 2 hepside 2yle bitiyo)
goo_khangoo_khan
Üye

ETW ile aynı motoru kullanan oyunların bir potansiyeli olamaz bence.

Ne güzeldi halbuki Rome, Medieval 2... ): Sırf deniz savaşı ayağına yazık ettiler seriye, yıllardır doya doya bir TW oynamışlığım yok.

Rome 2 de ETW ile aynı motoru kullanacak.
RelentlessRelentless
Üye
ETW, NTW, STW aynı.
RTW motor bayağı elden geçti. Belli oluyor bu görüntülerde zaten. İsmini değiştirmedikleri kalmış bir.
KulacKulac
Üye

arkadaşlar total war turnuvası düzenliyoruz herkesi bekleriz.Katılmak isteyen özel mesajlan yada buradan ulaşabilir(hergün online'ım ogz onlineda)

image

Facebook sayfamızda var ama sadece total war serisi ile ilgili değil genel olarak bütün oyun piyasası ile ilgili umarım facebook sayfa reklamı yapmak yasak değildir :P

Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
oyunu load ederken sürekli oyundan atıyor. birkaç farklı kayıt aldım ama nafile. bunun bir çözümü var mıdır? nette biraz baktım birkaç şey denedim ama olmadı. 70. turda kaldık mal gibi.
JerryJerry
Üye
Yanlış hatırlamıyorsam oyunun kötülenmesinin en büyük sebebi buydu, çözümü yok.
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
şimdilik şöyle bir çözüm buldum. sürekli kayıt almak gerekiyor.(quicksave değil yeni kayıt) böylece o kayıtlardan birisi elbet çalışıyor.
discussioncontroller