Çikolata.
Jedi Panelvan
Üye
HIANGGHZZZ!..
the Prestige
Üye
Sade çikolatayı sevmiyorum, pek bir şey ifade etmiyor bu resimler (çikolataya batırılıp çıkarılmış ablamız hariç tabi =)). Fıstıklı falan olursa severim. Gofret de güzeldir.
Dark_Lord
Üye

pek bir şey ifade etmiyor bu resimler (çikolataya batırılıp çıkarılmış ablamız hariç tabi =)).

Zaten o da bir anlam ifade etmeseydi tehlikeliydi durum :P :D
Çağlayan
Üye
Daha yazayım mı hıı? Çikolata çekti canım pıff. Rejimdeyim zaten ühühü, neler yaptırıyosunuz bana.

Prestijcim, aslında elimde fındıklı, fıstıklı, üzümlü, likörlü, bademli, sütlü, bitter çikolata fotoları ile gofret, pasta, kek, profiterol, dondurma ve daha nice şekilde arz-ı endam eden kakao tanelerinin fotoları bulunmaktadır. Israr etmeyin, obez olacağız forumca.
wincih
Üye
Baylan. :) Kadıköyde bir pastahanedir amma çikolataları nefistir ne zaman gitsem bir yarım kilo alıp eve getiririm. Ki haftada en az 2 sefer kadıköy e gittiğim içindir ki haftada 2 kere alıyorum. :)
Night EagleNight Eagle
Üye
Ah çikolata...

2. sayfada bir yerlerdeyim hâlâ. Olur da arayıp bulamazsanız...
the Prestige
Üye
Çağlayan;
Forumun kilo ortalaması artacak bu gidişte. Artık OGZ okurları daha kolay tanınabilecek =)
Misafir
Bu kadar çikolata gördükten sonra Ülker mülker kesmezki insanı :S. Aşağıdaki çikolatacıdan kiloyla çikolata almayı düşünmeye başladım :S
Laçin
Üye
Çikolataya can mı dayanır beah?
Judas
Üye
Hello. My name's Forrest, Forrest Gump. You want a chocolate?
discussioncontroller