Çikolata.
156789
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Bir an çikolata fabrikasına sahip olma düşüncesi sardı beni. Ahh! Charlie ahh ! kaptın fabrikayı beleş beleş.
Düş Karakam
Üye
Bir ara eski yöntemle bastırn içinizdeki o açlığı: Sade çikolata + acı biber... Leziz.
Ha bir de fırında çikolataya batırılmış makarna taneleriyle de iyi sonuçlar elde etmek mümkün.
"Hem kim bilir; uslu durursak belki Şirinler'i de görebiliriz." derdim ama, biz büyüdük ve kirlendi dünya, bununla birlikte eskiden sivilceler ile ergen kilo korkularıyla kendini gösteren pişmanlıklar; artık reflü, damar tıkanıklığı ve küçük spazmlara dönüştü; sonuç olarak artık çikolataya yer yok hayatımızda.
Ya da boşverin, yemeyenler de ölüyor, hem diğer tarafta sipariş verilebildiğinden emin değilim.
Ffvvtkk...Fvvvtkkkk (Son kalan parçanın kıyılamayıp damağa abanılmak suretiyle emilme efekti...)
HOXHOX
Üye
son iki senedir Kinder Bueno aşkı kapladı beni. birçok çikolata tattım ama hiçbiri onun kadar güzel değil. yerken gözlerim yaşarıcak nerdeyse, cennetten bi parça koparmışlar sanki ;D.
bu konuda baya eskiymiş, neyse yazmış oldum artık.
FLC
Üye
Snickers yemedin sanırım. =)
AtKafası
Üye
Çikolata = God
The White Lord
Üye
Bir de kilo aldırmasa... En güzel çikolata, daha çok havalimanlarında satılan büyük ve uzun Nestle çikolatalarıdır. Daha da güzeli yok galiba. Çikolatanın içi karamel dolu nan :D
Misafir
FLC dedi:

Snickers yemedin sanırım. =)

Çok şekerli + feci susatıyor.
EytciEytci
Üye
Ülkerin kırmızı küçük olan sade çikolatası varya onun için ölürüm ben yaaaa
boogieman
Üye

Bir de kilo aldırmasa... En güzel çikolata, daha çok havalimanlarında satılan büyük ve uzun Nestle çikolatalarıdır. Daha da güzeli yok galiba. Çikolatanın içi karamel dolu nan :D

Havalimanlarında satılan büyük ve uzun(ve bol ballı) Toblerone?
cemreserpal
Üye
Cadbury?
156789
discussioncontroller