Mass Effect
__skytalker____skytalker__
Üye
Onu da ahmetle, sakın Javik olmadan 3. oyunu oynama.
kurtkapankurtkapan
Üye
javik net bir boss.

hiç uğraşmadım hepsini ahmetledim, tertemiz oldu. 20 saatten fazla da oynamışımdır zaten citadel coup'yu yeni oynadım daha.

normalde çok rpg oynayan biri değilim, bundan fazlası da bana çok gelir de; oyunu direkt triloji olarak düşününce onlarca farklı hikaye kombinasyonu var yahu bu çok hoşuma gitti. me1de üzerine 2dk düşünmeyip yanlışıkla öldürdüğüm wrexi hala hatırlatıyor olmaları pek hoş bence. kaidan da aynı şekilde. yanlışlıkla mirandayı da öldürdüm zaten..

me3te bu citadel dlcsini oynamak için en güzel zaman ne yahu, onu merak ediyorum.

He4r0xHe4r0x
Üye
Wrex'i öldürdüysen ME 1'i, hatta genel olarak seriyi oynamış sayılmazsın hojam.

Beğenenler: __skytalker__, Corax, Baysungur

__skytalker____skytalker__
Üye
Wrex'i öldürmek ne yav? hadi öldürdün, neden önceki bir save'e dönüp hatanı düzeltmedin de üüstüne 2 oyun daha oynadın?

Beğenenler: Corax, Baysungur

kurtkapankurtkapan
Üye
yaw daha en azından 3 defa daha oynarım zaten. ben femshepi eye candy, sjwler mutlu olsun diye konuldu diye sanıyordum ama internette femshep is mass effect yorumları dönüyor; çok daha iyi diyorlar. bir de femshep zorunluluk oldu.

gametimelar çok uzun ama yahu, me1 24-25 saat, me2 32 saat sürmüş. me3'te de daha yarıdayım zaar, taliyi almadım düşün ve 30 saat oldu. hayatımı kitledi bir haftadır yaw.

unreal 3 de bayağı imba hala. citadeldeki vb. çok ışıklı açık alanlar dışında fps drop yaşamıyorum, külüstür çok mutlu. 3 oyunda da şimdiye kadar bir sorun, bir çökme olmamıştır bir iki çok sinir bozucu bug dışında.
-
save'i kaçırmıştım zaar; hatırlamıyorum. wreav'in abazanlığı da eğlenceli ama sdsfs
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
kurtkapan dedi:

internette femshep is mass effect yorumları dönüyor;

Tumblr'da mı hocam?
CoraxCorax
Üye
wrex i öldüren ibnedir
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
kurtkapan dedi:

me1de üzerine 2dk düşünmeyip yanlışıkla öldürdüğüm wrexi hala hatırlatıyor olmaları pek hoş bence. kaidan da aynı şekilde. yanlışlıkla mirandayı da öldürdüm zaten..

kurtkapan dedi:

internette femshep is mass effect yorumları dönüyor; çok daha iyi diyorlar. bir de femshep zorunluluk oldu.

metastaz attı işte şimdi tam şu anda attı beynime

Beğenenler: creiGn

kurtkapankurtkapan
Üye

kurtkapan dedi:

Tumblr'da mı hocam?

tumblra hayatımda girmedim fuck off. yutub. femshepin voice actingi çok daha iyi diyorlar ki kotorda bastilayı seslendirmiş mk. thats enough for me

mirandayı son görevde kazara öldürdüm ama geri dönüp düzeltmedim çünkü me2de hiç sevemedim karakteri.

wrex arada kaynadı ki grunt daha iyi..

ikinci oynayışımda wrexle mirandayı öldürmeyeceğim zaar
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
kurtkapan dedi:

kurtkapan dedi:

Tumblr'da mı hocam?

femshepin voice actingi çok daha iyi diyorlar

ay şimdi kesicem götümü

yutup'ta male shephard'lı LP aramak = samanlıkta ipne aramak
discussioncontroller