Mass Effect
creiGncreiGn
Üye
kurtkapan dedi:

femshep is mass effect yorumları dönüyor; çok daha iyi diyorlar. bir de femshep zorunluluk oldu.

https://youtu.be/-s0R1uXMrCU?t=10s

Beğenenler: kurtkapan

kurtkapankurtkapan
Üye
edinin caprica six olduğunu ilk saniyesinde anlamıştım ama illusive man'in michael sheen olduğunu daha 3ün ortasında anladım fml
külbastıkülbastı
Üye
kurtkapan dedi:

femshep is mass effect yorumları dönüyor; çok daha iyi diyorlar. bir de femshep zorunluluk oldu.

Erkek Shepard'ı seslendiren Mark Meer kendi çapında iyi bir oyun seslendirmeni olsa da femshep'i seslendiren Jennifer Hale bu işi 1996'dan beri yapmakta. Kendisi sadece oyun seslendirmekle yetinmeyip, anime, müsikal, çizgi film, reklam vs her şeyde katkısı vardır. Sadece 2017'de 20'den fazla projede yer almış. Mark satırı bık bık okurken Jennifer'ın gırtlağını yırtar.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

kurtkapan dedi:

Erkek Shepard'ı seslendiren Mark Meer kendi çapında iyi bir oyun seslendirmeni olsa da femshep'i seslendiren Jennifer Hale bu işi 1996'dan beri yapmakta. Kendisi sadece oyun seslendirmekle yetinmeyip, anime, müsikal, çizgi film, reklam vs her şeyde katkısı vardır. Sadece 2017'de 20'den fazla projede yer almış. Mark satırı bık bık okurken Jennifer'ın gırtlağını yırtar.

bu çöp yorumu dikkate almayın
kurtkapankurtkapan
Üye
geth quarian meselesini çözdüm ve sonunda şu muhabbetin sonunu görebildim ulan. manly tears were shed

kurtkapankurtkapan
Üye
geç yazıyorum da

allah kahretsin be kardeşim ne boktan bir seri bu ya. ulan ilk oyun ne kadar harikaydı. 2 ve 3 o kadar büyük hayal kırıklıklarıydı ki keşke hiç oynamasaydım ulan. bilmeseydim keşke hikayenin sonucunu keşke be

baştan başlasam mı diye düşünüyordum da yok, kahrolsun bir daha yüzüne bakmam. bir anlam çıkar mı diye toplam 5-6 saat inceleme vidyosu izlemişimdir, iyice nefret ettim sadece.

ne harika bir premise, ne harika bir ilk bölüm. sonrasında hiç bir anlamı ve önemi olmayan saçma salak bir ikinci oyun ve hayatımda gördüğüm en kötü finalle 3. bölüm. oyunların bsg'si olabilecek potansiyel varken yanıp kül olmuş. kahrolsun ulan düşüneninden yapanına, emeği geçen herkese. bir daha eliniz ekmek tutamasın be.

bu kadar saçmalığın bu kadar kötü bir hikaye anlatımının üzerine femshep maleshep dert ediyorsanız sizin de zevkinize tüküreyim, bu ne lan?! tünelin ucu böyle bir şeye çıkacaksa ne anlamı var oynamanın. bu finali görüp baştan tekrar bu hikayeye minimum 60 saat koyan adam manyaktır.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Me3 anlarim da me2 niye boktan?

Beğenenler: Astus, Baysungur

__skytalker____skytalker__
Üye
Vallahi tetiklendim.

Beğenenler: Taxman

kurtkapankurtkapan
Üye
ulan hiç bir şey sonuca bağlanmadı. plot alakasız. asıl büyük mevzuyu ilgilendiren hiç bir şey yok. me2nin direkt baştan yazılması gerekiyor bir anlamı olması için. ben bir çok sorunun cevabını 3de alacağım sanıyordum, dark energy mevzusu başta olmak üzere bi çok şey hiç var olmamış gibi davrandılar. cevabını alamayacaksam sorunun, ilk başta soruyu sormanın ne anlamı var? felsefe yapmıyoruz ki burada; oyun oynuyoruz. bütün senaryoyu koca bir expansion pack yapıp yayınlasalar daha iyi olurmuş; trilojinin plotuna hiç bir katkısı yok çünkü.

plot yok, bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete algısı var. me1de var mıydı böyle bir şey? ardında ne olduğunu dahi bilmediğim bir relaye girmek için neden tanımadığım adamları topladığımı hala anlayabilmiş değilim. mordini tanıtmamış olsaydı direkt lanet ederdim; mordin dışında hiç bir iyi yanını düşünemiyorum. 3 de aynı şekilde.

human reapera girmeyeceğim.

FaironFairon
Üye

Me3 anlarim da me2 niye boktan?

2'yi güzel yapan sebeplerden birisi 3. oyunun olası ihtimalleriydi. 3. oyun çöpe gidince 2'nin de eksiklikleri göze çarpıyordur muhtemelen.
discussioncontroller