İçki Dünyası
Misafir
UYARI: bu konu +18 dir.. 18 yaşından küçükseniz lütfen konuyu kapatınız!!

efendim bu konu altında alkol almayı seven oyungezerler muhabbet etsin, fikir alışverişi yapsınlar dedim..
şunu şunu için pek güzeldir, şunu şunu böyle içerseniz çok harika olur gibi şeyler mesela..

ben artık neredeyse her gün içiyorum yakında ölümü bulursunuz :D
normal şartlarda ya 2-3 bira içer uyurum yada iki bardak vodka içer sızarım..
ancak ekstra bir durum varsa içerimde içerim..
bugün ekstra bir durum olmamasına rağmen şuan martini içiyorum..
ilk defa içme fırsatı buldum pek güzelmiş hoşuma gitti..
ayrıca ben deniz bir mojito hastasıyımdır..
eğer içmeyeneniz varsa (şartlarda uygunsa) mutlaka içmelisiniz...
Dark_Lord
Üye
Beklenen konu..

Ama nedense sevinçten içmek kavramı bir türlü yaşayamadığım bir şeydir.

İçtim mi 2 duble içmem ne yazık ki fena içerim. Hatta sırf bu yüzden Alkol ortamlarıdna lakabım Sponge Bob dır. O derece.

Ama oropher olmuyor böyle bu saatte konu açılır mı nereden bulacağız şidmi açık Tekel bayiği ?
Misafir
ben az evvel buldum abicim istiyorsan çıkıp bulursun :D
Çağlayan
Üye
Bugün tam 1ltlik süt bitirdim. Yarın için de elma suyum var. Mis mis. Ananas suyunu deneyeceğim yakında. Bu arada "Sebze Suyu" diye yeni çıkan bişi var, tadı enfes. Ama sakın "kırmızı meyve ve sebze suyu"nu içmeyin, içindeki üzüm suyu tadı iğrenç yapıyor.
Misafir
çağlayan sayesinde konu +18 olmaktan çıkmıştır :D
Dark_Lord
Üye
Çıkmaz çıkmaz merak etme. Çalıştığım hatta en kuvetli olduğum yerden bir konu geldi uzun aradan sonra sen rahat ol bu konu için biramın son damlasına kadar çarpışırım !
Çağlayan
Üye
Şimdi bir başlarım alkolün zararlarından, susturamazsınız.

Bir kere alkol içince
Spoiler:
geçen bi çocuk içmiş, pipisi düşmüş

Çok fena çok.
Dark_Lord
Üye
Uydurma haberdir o, ya da ağzıyla içmemiştir ;)
Yeşil Aycılığın luzümu yok keyiften mi içiyoruz hem ?

Siz benim neden içtiğimi Nereden Bileceksiniz ?
Chosen One
Üye
baileys+kahlua+buz
sophia
Üye
Eğer basit, ayaküstü bir şeyler(muhtemelen bira) içmeyi düşünüyorsanız kesinlikle Efes Extra ve Efes Dark'ın yanında bir adet Snickers alın. Karamelleri uyuştuğu için tat muhteşem oluyor ;)

@ Çağlayan

O kırmızı sebze sularından almıştım ben. Tadı, muhtemelen içindeki limondan dolayı, soğuk domates çorbasına benziyor. Hani şu Knorr'un var ya, onlar gibi. Birkaç ay önce bir yudum içtim, hala dolapta duruyor kutu. Atamıyorum da, inanılmaz kasvetli bir görünümü var. Ne zaman dolabı açsam moralim bozuluyor.
Misafir
Çağlayan abla benim kafadan çıktı.
discussioncontroller