İçki Dünyası
AlphariusAlpharius
Üye

Ortam olduğu zaman içtiğim için ya Miller ya Tuborg Malt. Alkol oranı fazla olanları içemiyorum zaten.

Beyler netten içki alabileceğim site var mı?

askerde neler içiyordunuz maviabi anlatsana biraz

Beğenenler: Lancaster, phd

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Sadece evci çıktığım zaman içiyordum o da bira. =P Yoksa çarşı izinleri dönüşü kontrol ediyorlardı. Yakaladıklarınıda öpüyorlardı. =)

Bi kaç kere jagermeister içtmiştim. O da oldukça hoştu.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Ah o komutanlar halden de mi anlamiyor maviabi.biraz daha anlatsana cok icene napiyorlardi peki?
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Genelde nizamiyenin girişinde yakalıyorlardı (bar çıkışı yakalananlarda oluyordu), zorluk çıkartan olursa inzibat bi güzel dövüyordu. Ardından mahkemeye veriyorladı, askerlikleri uzuyordu.

Bu götler yüzünden kaç kere dolaplar arandı, yatakların altıüstüne getirildi. Ne zaman biri içkili yakalansa ertesi gün garnizon komutanı 2 saat nutuk çekerdi aq. Üstüne bir de her bataryaya sayfalarca emir gelirdi alkolle ile ilgili. O emri, günlük emir defterine yaza yaza kolum kopardı.

Ulan konu askerlik olunca çenem düşüyor. =)
FirewingFirewing
Üye
Bizim arkadaş bölük çavuşu bir kere zil zurna dönmüştü birliğe çarşıdan. Çocuk desteksiz ayakta duramıyordu, konuşamıyordu falan böyle. Tabi o gün bunun tanıdığı bi asteğmen nöbetçi subay, kankası da nöb astsb. olunca bu denyo hayvan gibi içmiş. İçeri beraber giriklerinden bi sıkıntı olmadı. Ben de kamera nöbetindeydim. Pencereden içeri paldır küldür birileri bi dalıverdi, ne olduğunu anlamadan ayağa fırlayıp tekmil vermişim asudahsfu bi baktım bizim oğlan pert. Olm naaptın diyorum, konuşamıyo falan. Havale geçirmiş gibi. Bu halde koğuşa götürmeyelim, biraz burda kendine gelsin diye kamera odasına almışlar. Kimse görmesin diye de pencereden girdiler aq baskın yapar gibi. Kızdım bayağı buna lan insan gibi içsene boku yemişsin başına bişey gelse noolacaktı falan diye de yarısını anlamadı zaar. Daha sonra konuştuk ki meğer işin aslı başkaymış. Bilmem kaç yıllık sevgilisi ayrılmış çocuktan önceki gün. Asker adama yapılır mı lan bu. Garibim çıkana kadar kendine gelemedi.

Vicdansız karı.

Beğenenler: RedBeard

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
bu karıların hepsine kezzap atmalı

Beğenenler: RedBeard, MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bi askere yapılması gereken şon şey terketmek. Çok kötü... Boşananlar oluyordu askerde, daha da üzülüyordum onlara. =( Zaten içeride zorla tutulmanın psikolojisi ağır gelirken bir de terkedilmek daha da kötü koyuyor adama.
FirewingFirewing
Üye
Zaten gidip konuşamıyosun, telefon desen dertli. Kappelik resmen. Düşene tekme atmanın hardcore seviyesi. 2 ay bekleyemedi şırfıntı.

Beğenenler: MAVİSAKAL, Elagord, creiGn

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Tam bir o.ç (orkide çiçeği).
SYSCLEANER
Mod
Sıcak havalarda içmek için ferahlatacak bir içecek arıyorsanız şunu deneyin:

Yarım bardak sprite
Yarım limonu bardağın içine sıkın
Bolcana buz.
En son istediğiniz miktarda Smirnoff North ekleyin...

discussioncontroller