İçki Dünyası
stabilostabilo
Üye
Yurtdışına gidip gelen birisi bana Lagavulin getirse ya bir tane. Parası neyse veririm.
TriumvirateTriumvirate
Üye
Rum iyidir yaw, Scotch'lardan daha yumuşak içimi oluyor en azından, iyi de gidiyor.

Biraz taze nane, kırılmış buz, esmer şeker, Schweppes bitter lemon ve Rum ;)
külbastıkülbastı
Üye
Jager meister abarttıkları kadar var mı?
kurtkapankurtkapan
Üye
yok
TriumvirateTriumvirate
Üye
Sek olarak abartılacak bir tarafı yok,
Ama kokteyl için katalizör olarak kullanırsan bak o zaman işler değişir, dehşetengiz kokteyller yapmak için en ideal likör Jagermeister.

Jagermeister, Vodka, Schweppes bitter lemon, buz ve portakal dilimi
Şunu bir dene dediğimi anlarsın.
stabilostabilo
Üye

Jager meister abarttıkları kadar var mı?

Jager bizim ülkede tam bir ergenlikten üniversiteliliğe geçiş içkisi.

"hajum Jager Redbull dehşet kafa yapıyor hajum"

Bunun dışında eşsiz bir tadı var, herkes sevmez. Gerçekten de çok kafa yapıyor aşırı şekerli olmasının da etkisiyle. Nasıl içilir bilmiyorum ancak sek içilmemesi gerekir gibi geliyor, fazla konsantre gibi. Mesela Baileys'i kokteyl yapmak dışında azıcık sütle karıştırmak gibi bir fikri olan söylesin. Sallıyorum, Jager - soğuk yeşil çay (denemedim, şimdi aklıma geldi). Tadını bozmadan seyreltip içmek isterim ama henüz becerebilmiş değilim.
SYSCLEANER
Mod
Jägermeister aslen sindirim için özellikle akşam yemeklerinden sonra bir adet soğuk shot(buzlukta saklanması gerek) olarak içilen bir içki...

Pek tabi 1 tane shot yerine bütün şişeyi içmeye niyetlenirseniz adamı yamultuyor.

@stabilo

Kola yada dimes kırmızı meyveler ile ben seyreltip içtiğim oluyor deneyebilirsin, çok şekerli gelir ise tonik kullanılabilir.

Beğenenler: stabilo

Sifon
Üye
birayla bile güzel oluyor
PotterPotter
Üye
jäger'ı sek iç öbür türlü zevkini vermiyor pek.

biranın içine shot'ı atarak jägerbomb da yapabilirsin ( ki zaten bildiğini düşünüyorum) ama tadı ne kadar farklılaşır bilemiyorum.

ben shotlayıp üzerine içtim birayı genelde

Beğenenler: stabilo

kurtkapankurtkapan
Üye
lan bana sek shot attırdıydın. öksürük şurubu olm başka bişi değil yau
discussioncontroller