İçki Dünyası
FaironFairon
Üye
Sek güzel gidiyor Jager. Kokteyl tavsiyelerine de açığım ama.

Beğenenler: Neal Caffrey, MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Jager migros ta var mı? Uzun zamandır içmiyordum içesim geldi.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
benim gördüğüm kadarıyla tekellerde bile vardı
BaueltzBaueltz
Üye

Bugün çok boş geçti ya. Rehbere baktım, çağırıp içelim diyebileceğim bir arkadaşımda yok. O kadar heves ettim bari boşa gitmesin diye bir tane tuborg shot aldımda ı-ıh içemiyorum mereti. Sarhoş olmak için içmeye kendimi zorlarımda zevk almıyorum içmekten. Var mı benimle aynı görüşte olan?
Şu an biscolata mood'u aldım sütümle birlikte içiyorum.
FirewingFirewing
Üye
Bira dediğin şey zaten keyif alınarak içeceğin bir şey değil pek (buğday birası değilse) Hele hele yalnız başınaysan bayağı bir saçma geliyor bana. Arkadaş ortamında dışarda şurda burda falan gideri var yine ama evde, ıııh...
ryuukryuuk
Üye
yalnız da olsa bira içmekten epey tat alıyorum ben, biranın tadını sevmiyorsanız zaten kelle olmak için içmenin bi anlamı yok. şarap falan dene, hem daha ucuz hem daha efektif.
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Aynı kafadayım ben de, özellikle güzel bira bulduğum zaman bokunu çıkarana kadar içiyorum. Şimdilerde Weihenstephaner diye bir Alman birasına takıldım, tavsiye ederim, Migroslarda bulmak mümkün.
BaueltzBaueltz
Üye
I-ıh şarabı da sevemedım. Kokusu çok ıtıcı geldı, bı yudum aldım başta tatsız su gıbı geldı sonra bırden kusmak ıstedım. Ya zamanında samson demıstı en buyuk zevkım evde bıra ıcıp fılm ızlemek dıye. Ne bıleyım dısarıda cok seven ınsanlar olunca acaba bende mı sorun var dıyorum.
Sifon
Üye
sorun adledilecek bir durum degil kafana gore takil canin isterse icersin istemezse icmexsin
BaueltzBaueltz
Üye
Yaw oyle zaten de ne bıleyım çoğu kısının zevk aldıgı şeyden nefret etmem hosuma gıtmıyor sankı bır eksıklıkmıs gıbı gelıyor. Neyse baska ıckılerde denerım
discussioncontroller