İçki Dünyası
kurtkapankurtkapan
Üye
migrosa gitsen karşında 50 çeşit şarap görüceksin

ne içtin?
TaxmanTaxman
Üye
kurtkapan dedi:

migrosa gitsen karşında 50 çeşit şarap görüceksin

ne içtin?

bu sorunun cevabı önemli
BaueltzBaueltz
Üye
lel en ucuzunu istedim, Biricik verdi adam. Ya ben de aynısını düşündümde pahalı bir şarap alamam onun yerine kaliteli bir bira alayım dedim. Corona içtim. Hayır bunu hiç olmazsa içebildimde acayip tatsızdı bu da bana su gibi geldi.
Migros'ta felan satmazlar bana.
ryuukryuuk
Üye
biricik içtim ben geçenlerde, vişne suyu gibi şarap vallahi, içimi güzeldi
kurtkapankurtkapan
Üye
corona senin bira dediğinde aklında oluşan anlama uygun bir bira değil. bambaşka bişi o. cerveza sonuçta. yazın güzel havada içiceksin su gibi gidicek. ama 6 7 lirayı hak etmiyor.. ithal biraların çok büyük kısmı pahalı. bu kaliteliler demek değil

sava rose dene . ucuz hafif içimli şarap. gerçi carrefourdan başka biyerde satmıyolardı sanki.

yılbaşında 2012 kayra buzbağ boğazkere(diyarbakır) içtim. içtiğim en sert en koyu şaraptı ama çoğzeldi lan..
külbastıkülbastı
Üye
Türkiye'de sobieski (çavdar votkası markası) gören var mı? Aslında belvedere'e (içtiğim en iyi votkalardan biri) benzer bir şey arıyorum ama belvedere biraz pahalı. Ona en yakın sobieski varmış ama Muğla ve İzmir'de bulamadım.
Komansnala
Üye
https://eksisozluk.com/lithuanian--1760937

Yumuşak ve ucuz bir votka. Bana güvenin : ).
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
İlk ve tek içkimi 13 yaşıda içtim.
Yengem şarap içerken kapışmak istedim.
Tadını sevmedüm ama iarabı fondipledim.
Sonra yatakta uyandım.
Komansnala
Üye
Benim küçüklük maceramı acaba şeyetmeye mi çalışmış acaba : ). Ben 12 yaşımdayken malesef amcamın rakı bardağını diktim kafama su zannetmiştim de :
Çok fena içtim rakı bardağını : ).
Komansnala
Üye
keldorn_thepaladin...!!!!!!!!!!!!!!!
discussioncontroller