Star Wars: Knights of the Old Republic
Misafir
Xbox için çıkış tarihi: 15 Temmuz 2003
Pc için çıkış tarihi: 19 Kasım 2003
Yapımcı: BioWare
Dağıtımcı: LucasArts
Bir ilk: Star Wars evreninde geçen ilk rol yapma oyunu olması.
Aldığı Ödüller:
BAFTA Games: Yılın en iyi xbox oyunu
Interactive Achievement: Yılın en iyi konsol ve pc rpg'si
IGN: Yılın en iyi pc ve konsol rpg'si
Oyun yapımcıları ödülleri tarafından, yılın en iyi oyunu.
Ve daha birçok saymakla bitmeyecek ödül.

Geçemediğiniz yerleri, eleştirileri, beğenileri, yorumları ve oyun hakkında herşeyi bu başlıkta paylaşalım.
Lucastorn
Üye
Adı yeter, fazla söze gerek yok. Kendi karakterinizle verdiğiniz her kararın oyunun gidişatını etkilediği, tam bir rol yapma oyunu. Star Wars evrenin geçmesi de cabası. İkincisi de yapıldı ve seriye güzel bir devam oldu, kişisel görüşüm 2.oyun birincisinin havasını pek yakalayamadı ama 2side alınmalı, oynanmalı ve başucuna konulmalı.
Misafir
Kesinlikle Lucastorn'a katılıyorum.RPG'ler arasındaki yeri apayrı.Diğer partnerler ile konuşmalar olsun,savaş sahneleri olsun hepsiyle muhteşem bir seri bence de.1. oyunu daha güzeldi hikaye bakımından filan ama 2.'sinin de 1.'den kalır yanı yoktu hani :)
Lucastorn
Üye
Dynch dediklerine aynen katılıyorum yalnız verdiğin spoilerı silersen daha iyi olur. Oyunu henüz oynama fıtsatı bulmamış arkadaşlarımızın oyun zevkini zehir edebilecek bir spoiler vermişsin  ;)
Kadirlac
Üye
pöff çoktan okudum bile  :'(

ömrüm boyunca kotor kotor diye ölmüş , günlerce koca bir ili dolaşmış ve oyunu bulamamış biri olarak söylüyorum.

-Allah'ım neydi benim günahım ?

:-\
Kenpachi
Üye
Kadirlac sana çok içten bi şekilde üzüldüm ya. Bence duygusal açıdan bir insanı en çok etkileyen rpg Kotor'dur. Tabiki 1. oyundan bahsediyorum.
Kadirlac
Üye
ya son model bilgisayarımda da ekran kartı driver sorunu verince isyan ettim ben

bir türlü oynayamadığım oyun olarak kalacak kotor
FireMcFireMc
Üye
Şu anda onu oynayamamak benimde içimde bir hastalık gibi büyüyor. ;D
Misafir
Lucastorn dedi:

Dynch dediklerine aynen katılıyorum yalnız verdiğin spoilerı silersen daha iyi olur. Oyunu henüz oynama fıtsatı bulmamış arkadaşlarımızın oyun zevkini zehir edebilecek bir spoiler vermişsin  ;)

kusura bakmayın beyler birden heyecana kapılınca yazıverdim.heyecanımı mazur görün.Daha önce de level dergisinde en iyi replik olarak filandı sanırım seçilmişti o yüzden yaziyim dedim..
SwordwolfSwordwolf
Üye
Yeniden kurdum, yeniden bitireceğim. Hikayesi, işlenişi ile kusursuz bir oyun gerçekten KOTOR 1. 2nci oyunu da oldukça güzel ama 1'deki zevki aldığımı söyleyemeyeceğim.
AlphariusAlpharius
Üye
Star Wars'un yüzlerece oyunu arasındaki en güzel oyun kesinlikle.
discussioncontroller