Üyeliğim Kapatıldı (mı?)
L.Goshin
Üye
Selam arkadaşlar,

Paypal üzerinden ödemelerimi yaparım ve 14'ünde kartımdan alır ücreti Paypal. Bu ay 14 'ünde limitim dolu olduğu için alamadılar, birkaç gün içinde yine çekmeyi deneyeceğiz diye mail attılar. 18 Mayıs'ta limitim açıktı ve çektiler.

Ama bundan 3-4 gün evel birşey oldu: oyuna giremiyordum, ödeme yapmamışsınız diyordu program.

Mail attım, böyle böyle.. 18 'inde çektiler diye. Ödendi mail'ini yollayın dediler. Öyle bi mail hiç gelmiyor dedim. Oyuna tekrar girebildiğimi farkettim ertesi gün. Ama Paypal'den mail geldi, Codemaster ödeme planınızı iptal etti diye! Şaşırdım, paypal hesabımdan,18 in de ödeme alındığına dair screenshot yolladım Codemaster müşteri hizmetlerine. Yanut gelmedi. Sonraki gün de Lotro üyeliğimin kapandığına dair mail aldım Codemaster'dan!  :yarıl: Açılan oyun da tekrar kapatılmıştı,Expired uyarsı ile. Üstelik daha Haziran 14'e kadar oynayabilmem gerekiyor! Üyeliğime girince Cancelled yazdığını gördüm. Paypal'den yeni ödeme planı çıkarırsam açılıyor sanırım. Ama ben daha Haziran 14 e kadar para falan vermemeliyim, zaten verdim.

Ne oldu, niye kapattılar, bu karışıklık ne, niye yanıt vermiyorlar ... hiçbirşey anlamadım ve çok kızgınım.

Hesabımın cancelled konumuna geldiği gün de gittim Age of Conan aldım. Çok sevdiğim orta-dünya'dan koparıyorlarsa ben de Hybori'ya giderim. :maviekran:

Bu olaylardan bir anlam çıkarabilen var mı?  :( ???
Coraspin
Üye
Geçmiş olsun, gerçekten üzüldüm :(
Olayın detaylı dökümü elbet paypalde vardır. Onlar çözebilirler. ama çoktan hyborian adventures almışsın bile.

Sağlık olsun demekten başka çare var mı ?
L.Goshin
Üye
Sağolsunlar sonunda yanıt verdiler. Çok özür dileriz, araştırdık ve düzelttik herşeyi, görüşürüz... mesalinde bir mail.

İyice sinir oldum, sert bir yanıt attım, bari neden böyle oldu açıklasaydınız cümlesini de içeren.

Hyborian aldım ama LOTRO 'dan kolay kopabileceğimi sanmıyorum. :) Yardım etmekten kaçınan nice oyuncuya rağmen(!)
Coraspin
Üye
ben tam 1 haftadır level 28im, benden yardım isteyen herkese yardım ede ede bir türlü level atlayamadım. E yaptığımız görevlerde de 0 exp aldığım için öylece kaldık. Biraz kendime de zaman ayırmam lazım
L.Goshin
Üye
O lafım, size değildi .. yanlış anlamadınız umarım.
Coraspin
Üye
Hayır efendim, ne yanlış anlaması , ben sadece kendimden örnek verdim :)
lotro_tr_31
Üye
her oyunda yardim edenler etmekten kaçınanlar vardir lotro'da da bu var ama yardim edenler daha fazla diger oyunlara gore

basindan gecen olay da gercekten buyuk bir sansizlik
mastelas
Üye
lotro_tr_31 sana cok ulaşmaya çalıştım bu arkadaşı tanıyanlar yada oyundan iyi anlayanlar bana acil olarak teknik destek lazım bu gibi tahlihsiz bi olay geldi ama budan kolay adresim mastelas herzaman online ım bekliyorum sizi ekleyin
TheodrienTheodrien
Mod
Sorunun tam olarak nedir? Tam olarak açıklarsan elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.
lotro_tr_31
Üye
theodrien iyi demis buraya yazarsan yardimci olabiliriz veya pm at !
discussioncontroller