Half-Life 2: Episode Three - Teoriler
phaselis
Üye
Oyundan umudu kesin bence,hayatınızı yaşayamazsınız.Aklınız sürkli hep oyunda olur.Günleriniz gidiyor.Hatta aylarınız.
aztek
Üye
nedense şu geldi aklıma

Spoiler:
image
AdramelechAdramelech
Üye

Piranha Yorumun İçin Teşekkürler Dostum Ve De Episode Three Çıkıcak Hiç Hl3'tür Ona Daha Çok Var Zaten Gabe Gelicek Böyle Bir Seneryoyu B.k Edicek Bir Az Zor Bide Eğer Hl2 Serisi Biterse Hl3'te Combineyi Unutun Zaten Her Half Life Serisi Farklı Bir Olayı Anlatıcak Veya Gabe Half-Life 2 Episode Three De Teknolojiyi Combine Ele Geçirebilir Konuyu Tutturursa Hiç Belli Olmaz Ne De Olsa Mükemmel Bir Kurgu Üzerinde Oluşmuş Vede Hl2 Seresi Bitse Bile Hl1 Gibi Ardından Ek Paketler(Blue Shift-Opposing Forse-Decay) Çıkıcak Yani(Blue Shift 2'yi Bekliyorum Barney Fazla Ortada Olmuyo).

Ve De Arkadaşlar Teori Atın Biraz 15 Eylülde Yorum Yazmışım Yok Ondan Sonra Teori :)

Okumadım bile, aşırı derecede göz yoruyor bu alışkanlık başka bir şey değil.
erozbeyerozbey
Üye
HL3 yapılıyorken EP3 'ü ne yapsınlar ki :o Half-Life 3 Teoriler sayfası go go go!
phaselis
Üye
Beyler yıl 2013 oldu.Görende ep3 deil hl3 yapılıyor.şöyle bişeyde olabilir.Valve konuyu saptırmıştır belki,ondan uzun sürüyor.Ep3 ardındanda 1 yıl sonra hl3 valve şok dalgası yaratabilir.Bilirsiniz ki ep paketleri kısa oyunlar, 6 sene geçti.Aradan ancak bu seneye günümüz teknolojik şartlarına göre koca bir oyun sıgabilir.Eger ki valve ep3ü uzun yapmadıysa o ayrı bir konu.
erozbeyerozbey
Üye
Half-Life ve Source motoru ile ilgili kilit isimler ayrıldı. HL artık fosil oldu.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Kim nereye niye ayrılıyor yahu ? Tarihin gelmiş geçmiş en güzel FPS'sini oynayacaktık biz nooluyo ? :(
aztek
Üye

Half-Life ve Source motoru ile ilgili kilit isimler ayrıldı. HL artık fosil oldu.

bunca zamandır oyunun ana teması oturmuştur zaten. mesele fikri grafiğe nasıl ve ne şekilde dökeceklerinde bence. ayrıca planladıkları şeyler var kesin, hadi yapıp çıkaralım bir an önce diye düşündüğünü hiiiç sanmıyorum valve ın.
erozbeyerozbey
Üye

bunca zamandır oyunun ana teması oturmuştur zaten. mesele fikri grafiğe nasıl ve ne şekilde dökeceklerinde bence. ayrıca planladıkları şeyler var kesin, hadi yapıp çıkaralım bir an önce diye düşündüğünü hiiiç sanmıyorum valve ın.

Bence oyunun kilit noktası olan bu arkadaşların ayrılması - puan verir. Kaç yıllık adamlar ayrıldı. Üstelik Valve 'nin yaşadığı düşüşte ortada. Eğer sen bir duyuru yapamayacak durumdaysan bu birşeyleri gizli yaptığın değil birşeyler üstünde hala çalıştığındır. Bu adamların ayrılması yüzünden bu kadar gecikmesi normal.
MuhallebiMuhallebi
Üye
Niye ayrılmışlar peki bir bilgi var mı ? Half Life'ın kötü gidişatı, fikirlerini daha çok para adına göz artı etmeleri gibi şeyler değildir umarım.
discussioncontroller