Beyond Good & Evil 2
defecteddefected
Üye
İlk video geldi. İnşallah bu sefer adam gibi reklam yaparlarda güzelim oyun boşa gitmez.  :)

http://www.gametrailers.com/player/34509.html

image

Beğenenler: Feyling

KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Şahsen birinci oyunu sevmedim,ana karakter (jade miydi ?) berbattı!
hannibal_king
Üye
Mükemmel bir haber. Sonunda merakla bekleyebileceğim bir oyun ismi duydum.
[WT]Elessar
Üye
Ubisoft nedense çöl temasını çok sevdi (R6:V, Far Cry 2, ve de bu). Acaba nedenleri ne? Sudan korkuyor olabilirler mi? (Eğer PoP'ta da su yer almazsa onaylanmış olur bu görüş. :D )
Elven_Archer
Üye
Şu anda sevinçten nereyi tırmalayacağımı şaşırdım açıkçası. Bu sıcakta kıprısta pişmiş beynimin tüm hücrelerini hissedebiliyorum. Eğer aşırı sıcaktan ve stresten hayal görmüyorsam, şu an sokağa çıkıp üzerimdeki tek elbise parçasıyla haykıra haykıra koşmak istiyorum.
Vergil
Üye
Çok fazla oynamama rağmen harika bir oyundu.Ben de baya sevindim bu habere.
Laçin
Üye
Tasarımıcısı aynı ise yine beni güzel bir oyun deneyimi bekliyor demektir ;D
defecteddefected
Üye
valla bende acayip sevindim haberi duyunca. en çok devamının yapılmasını istediğim oyunlardan biriydi.

konu ve firma ile alakasız ama bir de abe's oddysee veya exoddus tarzında bir oddworld oyunu yaparlarsa süper olur...
GrieverGriever
Üye
O B&E ın cıvıl cıvıl atmosferine ne oldu. Haber için ilk önce sevindim ama video izleyince hayal kırıklığına uğradım. Hem OGZ'de B&E 2'nin sadece Wii için olacağı yazmıyor muydu?
Misafir
PEYJ
Özlemişim yaa. Ama ne zaman gelir kim bilir.
magician
Üye
Sevinçten zıpladım videoyu görünce. Peyj'in de daha sert gözükmesine şaşırmadım. İlk oyunda olanlardan sonra...
discussioncontroller