Beyond Good & Evil 2
__skytalker____skytalker__
Üye
O oyun aar çöp, tam hakaret. Ne hikaye ne gameplay alakası yok seri ile.

Sands of Time'dan başlıyorsun. Warrior Within ile devam edip "abavvv bu neymiş" diyorsun. The Two Thrones ile de "This" diyip noktayı koyuyorsun. Bu 3'ünü bitirdikten sonra 2008'de çıkmış reboot Prince of Persia ile de "T" tuşunu aşındırıp cilayı atıyorsun.

Sands of Time 3'lemesinin tek kötü yanı kamera olabilir. O da sana koymayabilir de.

@hebelehoo yok değil. Oyun o 15 dakikada neyse gerisinde de o. Değişen birşey yok.
hebelehoohebelehoo
Üye
Bu reboot remake dalgasına çok karşıyım ama ilk oyununki çıksa fena olmaz. O oyun bazen işkenceye dönebiliyordu.

WW'yle Two Thrones 35 yıl geçse de oynanır ama.
JulianneJulianne
Üye
hebelehoo dedi:

Gerçi o oyunu 15 dakika oynadım belki de güzeldir :P

O oyunu 8 saatte bitirmiş biri olarak "Yaptığım hataya düşmeyin." diyebilirim sadece.
hebelehoo dedi:

Bu reboot remake dalgasına çok karşıyım ama ilk oyununki çıksa fena olmaz. O oyun bazen işkenceye dönebiliyordu.

WW'yle Two Thrones 35 yıl geçse de oynanır ama.

Remake yapana kadar 2008'i devam ettirsinler.
hebelehoohebelehoo
Üye
He bir de o vardı de mi. Mal ubisoft.

Beğenenler: __skytalker__

SoddorathSoddorath
Üye
Yıllık PoP özlemi nostaljimizi bu sene BG&E başlığı altında boşaltmış bulunduk.

Birkaç tane de PoP WW müzüklerinden dinleyeyim de çemberi tamamlayayım.

Beğenenler: rubyred, __skytalker__, Gun

Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
2008'i psp'de devam ettirmemişler miydi zaten? öyle bişey vardı diye hatırlıyorum
__skytalker____skytalker__
Üye
İlk oyunu 1-2 ay önce oynadıydım ha hala miss gibi ya. Combat sinir bozucu olabiliyor kalabalık kısımlarda (asansör bölümü) ama her türlü oynanır, oynanmalı.
Adam akıllı yapılacak bi remake'e hayır demem ama çok da gerek yok bence. Belki bi HD remake. WW ile TTT zaten baş yapıt.

Onun haricinde bir PoP oyunu yapılacaksa 2008'e devam gelmeli. Ya da ona devam gelmemesini affedirecek bayaaaaaaaaa efso bir reboot. Şuanki Ubi'den öyle bir beklentim yok tabi.

@BDR DLC idi o ve PSP'ye özel değildi sanırım, bi PC'ye mi çıkmadıydı neydi. Youtube'dan izlediydim, baya yarım kaldıydı hikaye.

@soddorath sen iste yeter

Beğenenler: Soddorath

DemifiendDemifiend
Üye
Yok DS'e çıkan vardı bi tane, o dlc'nin de ilerisinde geçiyordu., onu diyordur. Ama o da hikayeyi tamamlamadı tabii.
JulianneJulianne
Üye
Demifiend dedi:

Yok DS'e çıkan vardı bi tane, o dlc'nin de ilerisinde geçiyordu., onu diyordur. Ama o da hikayeyi tamamlamadı tabii.

Spin-off o oyun. Epilogue'dan sonra hikaye devam etmedi...
DemifiendDemifiend
Üye
Offf. Wikide hikaye özetinin ilk cümlesi:
Spoiler:
Following the events of Prince of Persia and Prince of Persia Epilogue, the story begins with the split of the Prince and Elika.
discussioncontroller