Beyond Good & Evil 2
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Prince of Persia bekliyorum.

Beğenenler: Feyling

FeylingFeyling
Üye
Bayonetta 2 durumu değil bu seferki. Adamların yayıncısı Ubisoft, Nintendo'nun sponsorluğuna ihtiyaçları yok. Daha çok 360 exclusive'liği biraz süren Alan Wake durumu. Pc'ye de gelecektir.

Prince of Persia bekliyorum.

Yeni ve sağlam bir PoP üçlemesi Switch aldırır. Sands of kalitesinde ama orijinal yeni bir konsepti olmalı.

DharkanDharkan
Üye
Yayıncısı Obama da olabilir, Ubisoft'un bu oyuna bütçe ayırmaya niyeti yoktu, Nintendo biz şaaparız dedi.
JulianneJulianne
Üye
Dharkan dedi:

Yayıncısı Obama da olabilir, Ubisoft'un bu oyuna bütçe ayırmaya niyeti yoktu, Nintendo biz şaaparız dedi.

Ubisoft Toronto'da calisan hocamin anlattiklarina bakilirsa Michel Ancel sirket icinde ayricalikli bir konuma sahip. Ne yapmak isterse istesin, sirketin tum kaynaklari emrine amade oluyor hatta sirketin bazi kurallarini cignese dahi hic ses edilmiyor. Adam kendi sirketini kurdu Ubisoft'ta calisirken ve buna dahi musade ettiler. "Baskasi olsa, hani isim olarak daha alt bir isim olsa demiyorum, baskasi olsa sirketten kovarlardi." dedi bunu aciklarken.

Kisacasi olayin Rise of the Tomb Raider'a benzedigini dusunuyorum. Onun da yayincisi Square Enix idi ve XBox One icin bir yillik exclusivity deal imzalanmisti.

Beğenenler: Feyling

FeylingFeyling
Üye
Dharkan dedi:

Yayıncısı Obama değil.

JulianneJulianne
Üye

Spoiler:
image
NeOzguRNeOzguR
Üye

Beğenenler: MAVİSAKAL

discussioncontroller