Beyond Good & Evil 2
tassadar
Üye
Oyunun daha gerçekçi bir yapıya bürüneceği ilk videodan da belliydi ama bu kadar mükemmel bir şey beklemiyordum doğrusu. Emin olun şirinlik kısmı da eksik kalmayacaktır oyunun. "Propaganda Just a Bit":D
demlik
Üye
gördüğüm en free runner oyun, gta 1 idi
peace
Üye
AC ve Mirror's Edge çok faklı bir kere en başta Mirror's Edge FPS kamerasında bunu ilk olarak gerçekleştiriyor ve bunu çok başarılı yapıyordu vede detaylı tırmanma mekanikleri yoktu ve olmamasıda normaldi.(Ayrıca bir koşucu çıkıntılara takılmadan o engeli aşar)
Ama AC TPS olduğu ve zamanın mimarisinden dolayı detaylı tırmanış mekanikleri vardı ve süperdi.
Yani AC ile Mirror's Edge karşılaştırılamayacağı gibi Beyond Good & Evil 2 ilede karşılaştırılamaz. Karşılaştırılacak 2 şey var onalarda AC vs Beyond Good & Evil 2. Ve bence Ubi bu free run'ı bu iki oyunda başarı ile yedirmiş.
Kolombus
Üye
[WT dedi:

Elessar link=topic=5139.msg496367#msg496367 date=1241902573]

Bunu yeni gördüm de.. Ubi'nin tek "free-runner" olan oyunu AC arkidişler; Mirror's Edge, EA'in.. :D

Prince serisi de free-runner sayılmaz di mi? :D Geriye ne kaldı? :D

Ben AC'yi kastetmiştim zaten =D

Anlamadığım bunu neden Beyond Good and Evil'a yedirtmeye çalışmaları...
Misafir
Kolombus dedi:

Ben AC'yi kastetmiştim zaten =D

Anlamadığım bunu neden Beyond Good and Evil'a yedirtmeye çalışmaları...

Zaten vardı B&E'da bir iki tane vardı zaten, yukarıda söylendiği gibi.
hawkeye137
Üye
Oyun bence de güzel olacak ama Prince of Persia'nın renkli grafiklerine de benzetebilirlerdi belki.
Videodaki o havacını kullanabiliyor olmamız ihtimali de bayağı var bence. Sonuçta ilk oyunda bir hovercraft, bir de hovercraftın uçan halini kullanabiliyorduk.
Oyunun Hillys'te geçmediği çok bariz. Sonuçta Hilly's bir su gezegeniydi ve her yere yüzen araçlarla gidiliyordu. Burası gerçektende Hindistan'a benziyor. Onca toz, toprak, sıkışık binalar filan.
Son olaraksa oyunun grafiklerinin bence daha ciddileştirilmiş, gerçekçileştirilmiş olmasının hiçbir mahzuru yok. Hatta kendimizi Jade'in dünyasının daha bir içinde hissedebiliriz.

Spoiler:
Benim asıl düşündüğüm ilk oyunda açığa çıkan Jade'in güçlerinin bu oyunda oynanışın bir parçası olup olmayacağı. Bunu zaman ve tabii ki açıklanan yeni videolar gösterecek.

Bir de artık Jade'in fotoğraf makinasını kullanacakmıyız acaba. Sonuçta ilk oyunun önemli bir parçası ve yegane para kaynağımızdı fotoğraf makinamız.
peace
Üye
Jade'nin fotograf makinasıyla ilgili özel bir video yayınlanacağına eminim ben.
Dahada geliştirmişlerdir olayı.
defecteddefected
Üye
peace
Üye
peace dedi:

[b]İzlemezmiyiz. ;D
serkanos
Üye
bu oyunun beyond olduğuna eminmisiniz?İnşallah odur.Mekanlar ilk oyunda daha hoştu bence bu biraz fazla gerçekçi ve normal dünya gibi duruyor.Ama yine de hatırı için oynarım.
discussioncontroller