Crysis: Warhead
Misafir
    CrySis: Warhead'ın web sitesi kısmen yayına girdi!

CryTek, CrySis'in devam oyunu olan CrySis: Warhead'in resmi web sitesini kısmen yayına soktu.
Warhead'in bir genişleme paketi mi, yoksa tamamen yeni bir oyun mu olduğu henüz belirsizliğini koruyor (CrySis'in konsollar için hazırlanan versiyonu da olabilir tabii ki).

http://www.crysis-thegame.com/
http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=13759 (alıntı)
ugurcani
Üye
bu ne hız crytek:D bence genişleme paketidir..Ama ne olursa olsun bu oyun far cry 2 ile baş edemez.
giray
Üye
warhead genisleme paketi.
Misafir

Güzel haber, konsollara çıkacak olası bir Crysis de olabilir tabi o zaman pek güzel olmaz benim için:) Jester temalı bir genişleme pakedi?Olur.

ugurcani dedi:
Ama ne olursa olsun bu oyun far cry 2 ile baş edemez.

Peki.

Misafir
bence öyle orjinal CrySis in üstüne yüklenecek bir paket olmayacaktır.. 3 platforma da çıkacak devam oyunu olcaktır!!(tahmin) ya da daralma paketi :P

----

"Ama ne olursa olsun bu oyun far cry 2 ile baş edemez."

yavaş bea, ne ara onadın her 2 oyunu da?
giray
Üye

3 platforma da çıkacak devam oyunu olcak

oynadim yahu :)
ugurcani
Üye
Lost dedi:

bence öyle orjinal CrySis in üstüne yüklenecek bir paket olmayacaktır.. 3 platforma da çıkacak devam oyunu olcaktır!!(tahmin) ya da daralma paketi :P

----

"Ama ne olursa olsun bu oyun far cry 2 ile baş edemez."

yavaş bea, ne ara onadın her 2 oyunu da?

Ya tabiki bilemeyiz nasıl olacagını ama bence far cry 2 yayınlanan resimlerle videolarla felan super bir oyun olacak gibi görünüyor.Hele oyunun grafikleri agaçlar yanma efektleri gece gunduz dönüşümü felan super gorunuyor ama crysis inşalla far cryla baş edecek bir oyun yapabilir..
Misafir
giray dedi:

oynadim yahu :)

'nuff talk.
Blight
Üye
Tanis bu arada bir üstteki postunda "Peki" yi sarı yazmamışsın dikkatini çekerim. :)

Crysis zaten Farcry 2'yle boy ölçüşüyor. İkisi de çıkmamış oyunlar için yorum yapmak hele ki bir tanesinin hakkında hiçbir bilgi yokken ne kadar sağlıklı olur bilinmez.
FireMcFireMc
Üye
Tanist, bu olaydan sonra Fatal Error verdi, Blight. :D
hydramarine
Üye
Giray, optimizasyon konusunda bir gelişme olacak mı bu sefer? Yoksa zavallı donanım parçalarımız yine ağır mesaiye mi girecek?
discussioncontroller