Crysis: Warhead
PiranhaPiranha
Üye
O ne TR seslendirmedir öyle yaw vay be demiştik ilk oyunda. CrySis de hatırlayın hani Koreliler bizim NanoSuit'den kapmışlar bir görünüp bir kayboluyorlardı ya onları ilk gördüğümüz yerde bizimki 'kodum.. korelileri' demezmi koptum orda :D
Yalnız şu var OGZ de okuduğumuz röportajda Yerli kardeşler demiştiki; ilk oyuna göre grafiklerden hiçbirşey kaybetmeden Warhead'da %30 performans artışı olacak. bu yalanmış arkadaşlar hiçte öyle değil. CrySis de açtığınız ayaların aynısı Warhead'de yemiyor kısık kısık takılarak ilerlemek zorunda kalıyorsunuz. Patch beklentimiz var ama o da ancak Crysis: Wars'a v1.2 çıktı...
cihan1925
Üye
sergen arkadaşımız bu soruyu sordu: crysis warhead te şu albay lee'nin peşine düşüp donmuş uçak gemisinin olduğu bölümde ,gemiye girdim ama çıkışı bulamdım tavandaki delikten falanda geçmeyi denedim ama yok bir yardım edin lütfen

aynı yerde bende takıldım lütfen bir bilen varsa tarif edebilirmi
creiGncreiGn
Üye
@cihan1925 ;

Tam anlayamadım, bölümün başında video bittikten sonraki yerden mi bahsediyorsun yoksa başka bir yer mi? Bir screenshot verirsen belki yardımcı olabilirim, çıkaramadım anlattığın yeri :-\.
cihan1925
Üye
dediğim yer frozen paradise da geminin içine girince bikaç kişiyi vuruyorsn sonra geminin en üst güvertesine çıkılması lazm ama birtrlü çıkamadım yöntemi nedir
PiranhaPiranha
Üye
gemiden tavandaki deliğin olduğu yeri diyor.. adamın peşinden gitmek için o delikten geçmen lazım diye biliyorum başka yolu yoktu.. yada varsa cvp bekleriz...
cihan1925
Üye
iide o delikten nasl çıkçam zıplynca güç iile ytşmyr başka napabilirz
Misafir
Solda kutular var onun en tepesine çıkıp güç zıplaması sonra dışardaki "GORE" lilere
gümletceksin fkt NanoSuitleri var hafif makineliyi alıp ölümüne fıyacaksın başka yolu yok...

Sonra da atla "HAVIRKIRAFTA" kovala babam kovala
Misafir
Orada meşrubat makineleri var.Onların üstüne zıplayarak çıkacaksın.
Misafir
Ridy dedi:

Orada meşrubat makineleri var.Onların üstüne zıplayarak çıkacaksın.

Heh, o dediğinden.

Spoiler:
;D
Misafir
Patch geliyormuş :D
discussioncontroller