Crysis: Warhead
bodo
Üye
Aktivasyon kodu geri alımı için program yayınlanmış.

http://common.ea-europe.com/warhead/warhead_cs.html

Saçmalığı programla düzelttiler en azından.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
oyunu bugun bı kere daha bıtırdım ve ne kadar kısa oldugunu tekrar fark ettım.
Dark Templar
Üye
Ben de az önce bitirdim oyunu. Son bölüm biraz kassa de eğlenceliydi genel olarak
princeofpersiaprinceofpersia
Üye

Ben de az önce bitirdim oyunu. Son bölüm biraz kassa de eğlenceliydi genel olarak

Bende son bölümde easyde iken zorlanmıştım, ama ilk crysisi 1 kez deltada oynadım, çok daha fazla zevk aldım, şimdi warhead i de deltada oynamak istiyorum ama son bölüm yemiyo :D
Misafir
Ridy dedi:

Patch geliyormuş :D

:rofl: Dört gözle bekliyoruz. ;D
Dark Templar
Üye

Bende son bölümde easyde iken zorlanmıştım, ama ilk crysisi 1 kez deltada oynadım, çok daha fazla zevk aldım, şimdi warhead i de deltada oynamak istiyorum ama son bölüm yemiyo :D

ben hard'da oynadım ve baya kastı ;D deltayı düşünemiyorum. paslanmışım ya resmen. crysis'i deltada çatır çutur bitirmiştim şimdi baya zorlandım oynanışa
Misafir
bu oyun kesinlikle ilk crysis ten daha zevkli.. oynanış daha akıcı; pc yi daha az kasıyor, daha çok adam öldürme şansımız var ve daha kolay ölüyorlar gaiba ilk crysis e göre.. daha 2 bölüm oynadım delta seviyesinde, şimdilik zorluk seviyesi problem değil sadece helikopterlere kıl oluyorum.. bi rahat bırakmıyorlar.. bazukam falan da yok kii..
Dark Templar
Üye
eğer helikopter varsa tepede elbet bir yerde bazuka da vardır yav.
uumuut
Üye
çok kısaydı ya..bi oturuşta bitirdim.ama eğlenceliydi anlamdım hemen bitiverdi..
Raijin
Üye
Bir oturuşta bitti,son bölümde biraz gizlenerek gittim ama yemedi :D
discussioncontroller