Crysis: Warhead
ch32
Üye
Crysis'te kasmazken bunda kasıyor. Sistem özellikleri aynı derlerdi. Grafikler falan aynı gerçi de...

E5200 2.5 ghz dual core işlemci
1 gb 333 mhz ddr2 ram
ati powercolor x1650 pro 512 mb gddr2 ekran kartı

ramden mi kaynaklanıyor bu kasmalar acaba? düşük ayarda crysis takılmıyordu çünkü hiç ?
Misafir
Yanlış hatırlıyor olabilirm ama Warhead'de, kaplamaların kalitesi düşürülmüştü. Buna rağmen kasıyor olması ilginç.
Misafir
Warhead i ben orjinal Crysis ten daha akici oynadim.. ilginc gercekten..
TRİPLE H
Üye
Raijin dedi:

Bir oturuşta bitti,son bölümde biraz gizlenerek gittim ama yemedi :D

ben o oyunu 1 haftada bitirdim 4 saat oynamama rağmen günde

Misafir
ch32 dedi:

Crysis'te kasmazken bunda kasıyor. Sistem özellikleri aynı derlerdi. Grafikler falan aynı gerçi de...

E5200 2.5 ghz dual core işlemci
1 gb 333 mhz ddr2 ram
ati powercolor x1650 pro 512 mb gddr2 ekran kartı

ramden mi kaynaklanıyor bu kasmalar acaba? düşük ayarda crysis takılmıyordu çünkü hiç ?

Böyle ram mi kaldı ? En düşük 667 artık..Ondandır büyük ihtimal.
ironPunisher
Üye
2 saat önce bitirdim, 1. oyundan daha akıcı olduğu doğru, güzeldi.
Misafir
Bilmiyorum yeri burası mı, ama uzun zamandır aklımda olan bir şey vardı, bazı forumlara da yazmıştım bunu. Gerçi zamanı geçti bu sohbetin(Baya oldu hatta), neyse.

Şimdi aklıma takılıyor da, senaryo bakımından birbirinden güdük oyun varken, neden Crysis'e millet "senaryo kötü, kaka bu" demişti? Halbu ki bu senaryonun o muazzam atmosferle birleşimim gayet eğlenceli bir yansımasıydı Crysis. Bazen zevkten dört köşe oluyordum oynarken, orayı burayı yıkıp ağaç devirmek, çatışma ortasında "charge" atarcasına düşmanın üstüne koşup da bir yumrukla uçurmak...

Hatta kulübelere bomba atıp herkesi enkazın altında bıraktıktan sonra, kalanları predator misali gizlenerek avlamak çok eğlenceliydi. Düşmanların tepkileri çok hoştu, yapay zeka çatışmada pek iyi sayılmazken, tırstığı zaman gayet doğal oluyorlardı.

Enee, kuram bir daha oynayam şunu. Özlemişim :D
Dark Templar
Üye
kişisel beğeniler ve beklentiler diyelim geçelim ya tartışmaya değmez
PISLIXPISLIX
Üye
trashciii dedi:

Şimdi aklıma takılıyor da, senaryo bakımından birbirinden güdük oyun varken, neden Crysis'e millet "senaryo kötü, kaka bu" demişti?

Senaryosu kötü olduğu halde Metascoreda 91 ortalama puan almasına söyleniyorum kendi adıma konuşacak olursam. Fizik motorunun saçmalamalarına tü kaka bu demişimdir yine 91 aldığı halde. AI nin saçmalamaları hakeza. Gözümde 75-80in üstünde bir oyun değil.
Misafir

kişisel beğeniler ve beklentiler diyelim geçelim ya tartışmaya değmez

discussioncontroller