Crysis: Warhead
Misafir

kişisel beğeniler ve beklentiler diyelim geçelim ya tartışmaya değmez

Yok yav, zaten beğenmedi diye kimseye karşı çıkmak haddim değil. Sordum sadece.
Dark Templar
Üye
yok ben de çıktın demek istemedim. gene bir sürü tartışma falan çıkacak biri beğenecek biri beğenmeyecek birbirlerini ezmeye çalışacaklar falan.
LostLost
Üye
hieeeyt begenin ulen! yakarim o adalari! zaten busquets-misler..
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Crysis Wars'u çalıştırmak istediğimde şöyle bir hata alıyorum.

"A required security module cannot be activated.
This program cannot be executed (9000)"

Var mı çözümü bilen?

Not= Oyun orjinâldir.
Dark Templar
Üye
SECURom'da bir sorun var sanırım. tekrar yüklemeyi denedin mi? yada yamalarını yapmayı
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Yama yükledik düzeldi, sağol.
Bluefox72
Üye
Yardımların için teşekkürler yeğenim(Black Dino Ranger).Sen olmasan çözüme ulaşamazdım.Dünkü oyun partisi güzeldi.En kısa zamanda tekrarlayalım.Mesela bu pazar olabilir. :)
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
Olmamış kardeşim.Çok açık ve net.Crysis gibi bir oyundan sonra nasıl her anlamda böyle kötü ve ağızda buruk bir tat bırakan bir yapım karşımıza çıktı anlamam mümkün değil.Biz Nomad ve Prophet’le iyi bir aksiyon yaşayacağımızı düşünürken onları göremedik bile! Sözde devam oyunu işte.Crysis de Psycho’nun da ne halt ettiğine dair hiçbir iz yoktu.Neresinden eleştirmeye başlasam bilemiyorum.Grafikler daha kötü,sesler birbirine giriyor, altyazı ile konuşulanlar genelde alakasız bir şekilde gelişiyor.Vuruşlardaki tokluk hissi yine yok, mekanlar desen maden dışında sallama olmuş diyebilirim.Crysis’in devamı böyle olmamalıydı.Neyse umarım 2. oyunda bu tip hatalara düşmezler.Görünüşe göre şehirde geçecek gibi.Birde aklıma gelmişken Crysis’in sonunda atom bombası atılıyordu.Bunun etkilerini adada görememizin sebebi nedir acaba? Sonuç olarak her ne kadar Türkçe si çok kötü olsa da(reptır off iğrenç) ortada bir emek olduğu için 65 puandan fazlasını hak etmiyor.O da Türk kardeşlerim hatırınadır.
kurtkapankurtkapan
Üye
Geçecek gibi değil abi.Geçecek.
VodkaliBaklava
Üye

Olmamış kardeşim.Çok açık ve net.Crysis gibi bir oyundan sonra nasıl her anlamda böyle kötü ve ağızda buruk bir tat bırakan bir yapım karşımıza çıktı anlamam mümkün değil.Biz Nomad ve Prophet’le iyi bir aksiyon yaşayacağımızı düşünürken onları göremedik bile! Sözde devam oyunu işte.Crysis de Psycho’nun da ne halt ettiğine dair hiçbir iz yoktu.Neresinden eleştirmeye başlasam bilemiyorum.Grafikler daha kötü,sesler birbirine giriyor, altyazı ile konuşulanlar genelde alakasız bir şekilde gelişiyor.Vuruşlardaki tokluk hissi yine yok, mekanlar desen maden dışında sallama olmuş diyebilirim.Crysis’in devamı böyle olmamalıydı.Neyse umarım 2. oyunda bu tip hatalara düşmezler.Görünüşe göre şehirde geçecek gibi.Birde aklıma gelmişken Crysis’in sonunda atom bombası atılıyordu.Bunun etkilerini adada görememizin sebebi nedir acaba? Sonuç olarak her ne kadar Türkçe si çok kötü olsa da(reptır off iğrenç) ortada bir emek olduğu için 65 puandan fazlasını hak etmiyor.O da Türk kardeşlerim hatırınadır.

Abi zaten devamı niteliğinde değilki oyun.Ilk oyuna paralel gidiyor.
discussioncontroller