Bleach FRP - Karakter Yaratma Ekranı
YojimboYojimbo
Mod
-KARAKTER KAĞIDI-

NOT: Judas'ın da önerisiyle " http://pifro.com/pro/ " linkine üye olup karakter sayfalarınızı bu link üzerinden yazarak, bu başlık altına editlerseniz çok güzel olur. Sizin için de kolaylık olur üstelik.

Karakter Kağıtlarınızı hazırlarken dikkat edilmesi gereken hususlar;

' Karakterin adı, Sınıf seçimi(Quincy, Shinigami (shinigami iseniz takım seçimi))
' Karakterinizin geçmişi (background), tinsel kişiliği (içe kapanık, agresif vs)
' Tasviri  (boy, pos, endam :P) ( RP-Dışı konusunda oyuna karakter çizimlerini ekleyebileceğimi belirtmiştim bu açıdan bu kısım da önemli')       

Ayrıca
+Level'ınız
+Statlarınız
+statlarınıza, skillerinize, attack bonusunuza, save throwunza (reflex, will, fortitude) vs. bir bonus ya da penaltı varsa lütfen onları da ekleyiniz parantez içinde (+) veya (-)olarak.
+Skilleriniz
+Teknikleriniz
+base attack bonusunuz
+Envanter

+Feats

----

Prestij Sınıfınızın;

+levelı
+prestij sınıfınızın bab'ı
+fort, reflex ve will base'leri
+büyüleri
+bonusları

Zanpakuto'nuz (Shikai formunu açtıktan sonra isim koyacaksınız. Özellikleri size DM'iniz tarafından belirtildikten sonra karakter kağıdınıza yazınız.

not: Yukarıda sıraladıklarımı "kesinlikle" yazınız.

NOT: Karakter yaratılırken dikkat edilmesi gereken noktalardan biri oyuna düşük seviyede başladığınızı unutmamanız olacak. Background hazırlarken lütfen bu kıstası göz önüne almayı unutmayınız.

Statların dağılımı ve kurallar için ;

http://www.oyungezer.com.tr/component/option,com_smf/Itemid,26/topic,5134.10/

!!!  LÜTFEN BU KONUYA "YALNIZCA" KARAKTER KAĞITLARINIZI EKLEYİNİZ   !!!

!!! LÜTFEN KARAKTERLERİNİZİ "YENİ KURALLARA GÖRE" YARATINIZ !!!

Konu hakkındaki sualler için RP Dışına buyrunuz...

YENİ DÜZENLEME: Oyuna gelen yeni güncellemeler çerçevesinde featlerinizi  tekrar düzenledikten sonra; sınıfınızın tablosundan Bab, Reflex, Will, Fortitude ve Special kısımlarının karşılıklarını bulup belirtmeyi de unutmayınız
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
http://pifro.com/pro/view.php?id=3384

-İSİM: Aesawa, Yusei                                        SINIF: Shinigami-5.Bölük

-Boy: 178
-Kilo: 68

Spoiler: Background
-sadece sakin bir hayat sürmek istiyordu. Rukongai 47. sokaktaki yaşamı ona bu lüks'ü sağlıyordu. Kız kardeşi Hinako ile birlikte bu sakin hayatta mutluydu ama Hinako bu sakin hayatlarını sevmezdi. Her zaman shinigami akademisinden ve ordan mezun olunca katılacağı 5. bölükten bahsederdi. Yusei de kız kardeşinin hayallerini gerçekleştirmesi için elinden gelni yapmaya özen gösterirdi. Ancak bu mutlu yaşamları bir hollow saldırısı ile yerlebir oldu. Bir kaç düzine hollow Rukongai 47. sokağın hemen dışında ortaya çıktılar. Çoğu daha sokağa varamadan shinigamiler tarafından yok edilmişti ancak bir hollow önüne çıkan bütün shinigamilerden kurtularak Rukongai ye ulaşmayı başarmıştı. Nispeten yüksek reiatsuları, hollowun Yusei ve Hinako'ya çekti. Pek uzun sürmeyen bir kovalamacanın ardından hollow Yusei ve Hinakoyu çıkmaz bir sokakta kıstırdı. Yusei, Hinako' yu korumak için hollowa saldırmaya kalktı ancak bir pençe darbesi ile duvara savruldu be bilinçini kaybetti.
Uyandığında başında bir kaç shinigami vardı. Ona, kız kardeşinin hollow tarafından öldürüldüğünü ve onu da zar zor kurtardıklarını ancak hollowun Hueco Mundoya kaçtığını söylediler.
Yusei kızkardeşinin ölümünden kendini sorumlu tuttu ve bu kadar zayıf olduğuna lanet etti. Kızkardeşinin hayallerini tamamlamak için Shinigami akademisine katıldı ve mezun olduktan sonra da Hinako'nun dilinden düşürmediği 5. bölüğe girmeyi başardı.

Yusei, kidou ile pek ilgilenmez. Kılıç onu en iyi ifade eden silahtır ancak 11.bölüktekiler gibi de savaş peşinde koşmaz. Kardeşinin ölümü ve Akademide öğrenci iken yaşadığı bazı olaylar yüzünden psikolojik olarak diğer insanlar kadar stabil bir yapıda değildir. Çok sık olmasa da baskı altındayken kendisini kaybedebilir ve düşünmeden hareket edebilir. Normal zamanlarda olayları her açıdan değerlendirmeye gayret gösterir ve gerksiz riskler almamaya gayret eder

Dış görünüm:

Level:2

Str:16    +3
Dex:15(-1 penalty)   +2
Con:16    +3
Int:10    +0
Wis:9     -1
Cha:12    +1

BAB: +2

Saves:
FORT: +3
REFLEX: 0
WILL: 0

Skills:

Balance:3
Jump:2
Tumble:5

Featler:
Kaçınma

Bonus Feat:
Hareketlilik

Envanter:
Zanpaktou - 1d6 dmg(slashing)

Edit: Level düzenlemeleri:
Jump +1 
Balance +1
[WT]Elessar
Üye
İsim: Daisuke Ichijo
Align: Chaotic Good
Bölük: Shinigami, 2. Manga

Edit: http://pifro.com/pro/view.php?id=3387

Dış Görünüş: (Weapon not included)

Spoiler: Physical Attributes

Height: 182 cm
Weight: 66 kg

[spoiler=Level & Stats]
Level: 2
Str: 13 (+1)
Dex: 15 (+2)
Con: 14 (+2)
Int: 14 (+2)
Wis: 11 (+0)
Cha: 9  (-1)

Spoiler: Yetenekler

(DEX) Balance   ---> 5 (+2 bonus - Tumble) = 7
(DEX) Escape Artist   ---> 2
(STR) Jump --> 5 (+2 bonus - Tumble) = 7
(WIS) Spot --> 3
(DEX) Tumble   ---> 5

[spoiler=Büyüler - Kidõ]Way of Destruction
4. White Thunder (Byakurai) (Int)
11. Shiva's Prayhper (Wis)

Way of Binding
3. Spatial Distortion (Wis)

[spoiler=Marifetler (Feats)]
Gotei 13 Bonus: Improved Reflex (+2)
Level 1 - Silah Zerafeti
Bonus - Savaş Refleksi

[spoiler=Shinigami Level 2 & 2. Division Bonus and Penalties]
Penalty: Will Saving Throw (-1)
Base Attack Bonus: 2
Fortitude Save +3

[spoiler=Envanter + Geçmiş]
Envanter:
Shihakushō
Zanpakutō
Annemin doğumgünü hediyesi olan, bileklik

Geçmiş:
Yolculuğum, ben 9 yaşındayken başladı. Babam, çıkan büyük bir kavga sonrasında, evi terk etti ve annemle ablamı geride bıraktı. Beni yaka paça yanında götürürken burnundan soluyordu; "Neden evlendimki bu şirret kadınla?!" diye bağıra çağıra sövüyordu. "O benim annem. Onun hakkında böyle konuşamazsın." diyemedim. Ağzımdan çıkamadı o sözler. Babamın hiddetini üzerime çekemedim. Korkmuştum. Onu ilk kez bu kadar sinirli görüyordum. Sesimi çıkaramadım...

Ertesi gün, annemi görmek için eve gittiğimde, ablam Kaede'yi evin dışında ağlarken buldum. "Onlar geldi... annem... biricik annemiz..." Bana sarıldı, ağlarken dayanamayıp bağırmaya başlamıştı. "Anne... neden... neden..." Eve girdiğimde birden kanım dondu. Ne olduğunu anlamıştım; babamın öfkeyle savurduğu lafları duyan çetelerden biri, evimize zorla girmişti. Annem, pek de korkak biri değildi; karşı koymaya çalışmış olmalıydı... Kaede'nin yanına gittim. "Ne oldu? Annemize ne oldu?" Kaede gözlerime bakmak için yüzünü doğrulttu. Gözyaşları, bir şelale gibi akıyordu. "Onu... onu... Anneeee!!!" Çığlık atarak bana sarıldı; boğazım düğümlendi, sessizce ben de ona katıldım...

Annemizin başına gelenler tamamıyla babamın suçuydu; onu bir daha görmek istemiyorduk. Bu yüzden, ben ve Kaede, Akademi'ye başvurduk. Ne şanslıyız ki, ikimiz de kabul edildik. Kaede 4.mangaya; bense 2.mangaya kabul edildim. Geçmişi, biraz olsun, arkamızda bıraktık.

Ancak yıllar içinde, daha sakin kafayla düşününce, babamın elinden bir şey gelemeyeceğini anladım. Giderek ona duyduğum öfke azaldı ama asla bitmedi. Onunla konuşmam ve içimdeki karmaşık duyguları, bir şekilde, sonlandırmam gerekiyordu. Fakat eve gittiğimde onun sırra kadem bastığını gördüm. Niçin gittiğini bilmiyordum ama babamı bulmak zorundaydım. Ne şekilde olursa olsun...
Ulquiorra
Üye
Shiro Kaine (Shinigami)
Geçmişi: Akademiden genç yaşta mezun olduktan sonra 8. bölüğe katılmıştır. Gerekmedikçe savaşmayı sevmez. Güçlü olmasına rağmen rahatına düşkünlüğü sebebiyle çoğu savaş daha başlamadan bitmiştir. Boş zamanlarında birşeyler okur, veya resim çizer. Gördüğü her şeyi çizebilmek gibi bir kabiliyeti vardır. Ayrıca hafızası pek de güçlü sayılmaz.

Dış görünüşü: Orta boylu, uzun siyah saçları ve yeşil gözlere sahiptir. Vücudunda değişik şekillerde dövmeler vardır. Hafif kaslıdır.

Boy: 1.78
kilo: 66

Str: 17
Dex: 13
Con:: 13
Wis: 11
Int: 10
Chr: 16

Diplomacy: 3
disguise: 1
Jump: 1
Bluff: 2
Intimidate: 1

Envanter:
Zanpakutou
Shinigami üniforması
Resim defteri ve kalem
Tütün

Feat(s)
Seviye 1 - Savaş Çığlığı
SüleymanAbi
Üye
http://pifro.com/pro/view.php?id=3589

Adı :
Suureiman (Soul Society'deki adı: "Yabanjin")
Sınıfı :
Shinigami 11. bölük

Boy : 195
Kilo : 90

Geçmişi :
Spoiler:
1566 yılında Zigetvar Savaşında şehit düşmüş bir yeniçeridir. Kapıkulu ocağına girdiğinden beri Kanuni Sultan Süleyman'a sadık kalmış, Zigetvar savaşında, sultanının öldüğü yerde, o da dünyadan ayrılmıştır. Dünyadan uzaklaşan ruhu Soul Society'e varmış ve onun yeniden oluşumunu sağlamıştır. Burada da savaşçılığı aramıştır çünkü başka birşey bilmez, beceremez. Savaştan başka birşey yaşamamış, ailesi olmamış ve hiç kimseye karşı bir sevgi beslememiş, karşılık ta beklememiştir. Soul Society'de de yalnızdır, hiç bir şeye ait değildir orada, kaybolmuş hisseder. Bunca senedir savaşmış, başka birşey bilmeyen o ruhunun bir yere ait olma tutkusuna karşı koyamaz. Artık para da yoktur onun için, savaşma nedeni bulamaz ama savaşmalıdır, bir şekilde bir şey için savaşmalıdır...
Bu ruh dünyasında bir çok değişime uğrar, insanlara uyum sağlamaya, kimliğinden sıyrılmaya başlar ama Seiretei'yi bulur. Shinigamilerin varlığını öğrenmiştir ve yeni hedefini koymuştur bile, Shinigami akademisine katılacaktır. Akademiye katılır ama o, oradakilerden farklıdır. Tiksinir çoğundan. Yanlız kalır yine, kişiliği değişmeye başladıkça kendinden huzursuz olur, silah arkadaşları yoktur çünkü artık onun. Vurdumduymazlık ve çıkarcılık derken bambaşka bir kişiliğe bürünmeye başlar. Daha sonra ise 11. bölüğün kaptanı tarafından bölüğüne davet edilir...

Özellikleri :
Soğuk kanlı ve umursamaz bir yapısı vardır. Gülmeyi ve dalga geçmeyi sever. Savaşmaktan zevk alır, bazen çok düşünceli olabildiği gibi çoğu zaman vurdumduymazdır. Savaştan çok şey öğrenileceğini düşünür, kendinden güçlü olanlara saygı duyar. Kılıçla veya çıplak elleriyle savaşmayı tercih eder.

Dış Görünüşü :Uzun boylu, yapılı bir cüsseye sahip. Kel ve ela gözleri var. Dolgun bir suratı var. Korkutucu bir bakışa sahip.

Ne kadar yazdığım özelliklere ve kafamdaki karaktere benzedi tartışılır ama yinede kabataslak şekilde;

Seviye: 2

Str:16
Dex:15
Cons:12(+1 Bonus)
Wis:9 (-1 Penaltı)
Int:10
Char:12

Yetenekler:
Jump: 2
Tumble: 5
Balance: 3
Survival:1 (Bonus)

Saveler: Fortitude +3

Envanter:
Zanpakutou

Marifetler:
Yıkıcı Öfke
Güçlü Saldırı
okveyay
Üye
Okibi Darcis(Quincy)

Seviye:2

Geçmiş: O öksüz olarak dünyaya geldi.Kendini bildi bileli, çevresinde ne annesi ne de babası vardı.Sadece onu yetiştirme yurdunda ziyaret eden o adam vardı.Neden onu ziyaret ettiğini bilmiyordu fakat Her gelişinde ona birşeyler getirdiği için onu seviyordu.Ama neden sadece ona getiriyordu, diğer çocuklar değilde neden o?Bunun cevabı onun için çok önemli değildi nasıl olsa küçük bir çocuktu ve onun için önemli olan eğlenmekti.

18 yaşına gelip yetiştirme yurdundan ayrıldığında o adamı bir daha görmeyeceğini düşünüyordu.Ama hiç birşey düşündüğü gibi gitmedi.Yine aynı gün aynı saatte, o adam yine geldi:

-Neden, neden beni hep takip ediyorsun? Neden diğerleri değilde ben?
-Çünkü sen onlardan farklısın.
-Nasıl farklıyım, hepimiz farklıyız hangi birimiz aynıyız ki?
-Onlardan farklı olduğunu sen de biliyorsun.
Çocuk bağırmaya başlar;
-Bunları nerden biliyorsun?!
-Çünkü ben de onları görebiliyorum
-Neden biz onlardan farklıyız?
-Bizim özel güçlerimiz var, benimle gel herşeyi sana anlatacağım.

Ve o günden sonra eğitimi başlar.(Hikayeyi askıda bıraktım, rp sırasında açık olan kısımları yedirecem. ^^)

Dış Görünüş:Gayet temiz bir yüzü var, beyaz tenli, bacakları uzun, çok iri yapılı değil, siyah saçlı, gri gözlü.

Str:11
Dex:16
Cons:12
Wis:13
Int:14
Char:12

Bluff :5
Listen : 1
Decipher Script : 2
Escape Artist : 5
Sense motive: 2
Use magic device: 1
Jump:2
Spot: 2
Disguse: +2(Bluff)
Diplomasi: +2(Bluff)
Intimidate: +2(Bluff)
Use Rope: +2(Escape Artist)

Feat:

Precise Shot
Judas
Üye
http://pifro.com/pro/view.php?id=3382

İsim: Judas
Boy: 1.77
Kilo: 68
Yönelim: Lawful Good
Shinigami 9. Takım
Seviye: 2

[spoiler="Karakter hakkında"]
* Keskin bir adalet anlayışına sahiptir. İyilik için yapmayacağı şey yok.
* Çok düzenli bir karakter. Düzeninin bozulmasından nefret eder. Evrende bozulmuş bir düzen olduğuna, İyiliğin bu bozulmuş düzeni yenileyeceğine inanır.
* Kadercidir. Bu yüzden diğerleri kadar şaşırmaz, sevinmez, üzülmez...
* Belli sınırları vardır, bu sınırlardan asla dışarı çıkmaz.
* Tüm bunlara rağmen mutlak doğruyu bilmediğine inanır ve onu bulmak için arayışını sürdürür. Konuşmaktan çok dinler, uyumaktan çok okur, olabildiğince çok bilgiye ulaşmaya çalışır. Hayatındaki tüm kuralları etkileyecek olan şey "gerçek"tir çünkü.

Görünüm:
Soul Society'de arka planda görebileceğiniz herhangi bir karakter olabilecek kadar sade giyime sahiptir. Saçları uzundur ve düzgün bir biçimde örülmüştür. Uzun boyuna rağmen yaşıtlarına göre daha çelimsizdir.

Geçmiş:
Annesi bir grup serseri tarafından öldürülmüş, bunun suçuysa babasının üzerine kalmıştır. Babasının hapse girmesinden kısa bir süre sonra da gerçek arayışının peşinden giderek shinigamiler hakkında bilgi öğrendi ve shinigami olmaya karar verdi.

Bilindiği kadarıyla annesinden geçen yüksek ruh gücüne sahip olan bir karakter.

Save: F:2 R:3 W:2

Yetenekleri:
Str:  15 (+2)
Dex:  16 (+3)
Cons:  9 (-1)
Wis:  15 (+2)
Int:  14 (+2)
Char:  9 (-1)

Balance:4 (2+2 tumble)
Jump: 2 (0+2 tumble)
Hide:1
Move Silently:1
Open Lock:2
Decipher Script: 1
Knowledge: 2
Heal:2
Sense Motive:3
Spot:1
Tumble:5

Büyüler
Hado no 4: Byakurai
Hado no 11: Shiva's Prayhper
Bakudo no 3: Spatial Distortion

Marifetler
Kaçınma
Silah Zerafeti

[spoiler="Değişiklik Takvimi"]
04.07.2009: Marifet değişikliği (Improved reflex yerine kaçınma), tumble sinerjisi.
04.08.2009: Marifetlere "Silah Zerafeti" eklendi. BAB yeniden 2'ye çıkarıldı. Save'ler düzenlendi.
Death6Death6
Üye
Ad : Seigen Sekihagara
Bölük: 5. Bölük

Geçmiş: Seigen Rukongai'de tanıştığı arkadaşlarıyla beraber bir yetim olarak büyümüştür. Rukongai'de bir gün karşılaştığı shinigami takımı sayesinde güçlerinin farkına varmış ve arkadaşlarından ayrılmayı seçerek Shinigami Akademisine
yazılmıştır.

Kişilik: Seigen biraz esprili, bazı durumlarda dalga geçmeyi seven fakat gerektiğinde ciddi olan bir yapıya sahip. Çevresinde tatlı kızlar olmasına hayır diyemez ve kızlara karşı kendini kaybeder. Savaşırken taktiksel zekasını kullanmayı, kısa ve kolay yolları ve kidou tekniklerini tercih eder.

Dış Görünüş:Sade bir giyime, ensesine kadar uzanan saçlara sahip.Boynunda yılan simgeli bir kolye vardır.Uzun boylu ve orta düzeyde bir yapıya sahiptir. İri değildir ve gözleri mavidir.

Yetenekler:

Level:1

Str:12
Dex:13 (-1 Penalty)
Con:10
Wis:17
Int:14
Cha:10

Bonus:Kiduo Saldırılarına +1

Feat:
Büyü Odaklama

Skiller:

Sense Motive:4
Spot:4
Knowledge:4
Heal:4

Envanter:
Zanpaktou

[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
Elegie
Üye
İsim: Noroi Chouta
Yönelim: Neutral Good
Shinigami, 11. bölük

Görünüm:

Spoiler:
[img width=800 height=831]http://img219.imageshack.us/img219/2608/sketche.jpg[/img]
[img width=800 height=600]http://fc09.deviantart.com/fs45/f/2009/118/1/0/10178d3ee5b05c6e3ff9dd3cae2b2dd3.png[/img]

Bir bayan için uzun sayılabilecek boyu aslında o kadar da uzun değildir; kesin olan şey zayıf görünümlü olmasıdır. Bu da sürekli oraya buraya zıplaması, sürekli bir hareket halinde olmasının sonucudur. Kabarık mor saçları aslında sırtından beline doğru kat kat uzansa da onları acele ve dağınık bir şekilde, sivri bir çubuk ile toplamayı tercih eder. Kulağından küpeleri, boynundan gerdanlığı eksik olmaz pek. Başına taktığı havacı gözlüğü icad amacından çok önüne düşen tutamları toplamak için oradadır, ancak görüşü konusunda hassas olan Noroi onları sıklıkla kullanım amacına uygun olarak da kullanmaktadır.

Hakkında:

Spoiler:
Daha bir çocuktu Noroi, ama kemik kafesin içinden geçerek yaşam kaynağını delen bıçak hiç acımamıştı ona... Sırtından girip göğsünden çıkan bıçağın acısını hiç unutamamıştı, Rukongai'de bile. Ailesinin, öğretmeninin, hayranı olduğu o adamın; babasının ihaneti hâlâ aklından çıkamamıştır ve sanki ona sürekli hatırlatmak istercesine ihanetin izini göğsünde taşımaktadır. Belki de bu yüzden, sahip olduğu bu ikinci hayatta kimseye güvenmemiştir Noroi. İçten içe ilgi duyup sevse de, bunu karşısındakine belli etmemiştir, belki de biraz korktuğundan. Bu yüzden pek arkadaşı olduğu söylenemez, ölüm biçiminin verdiği acı kalın bir duvar örmüştür Noroi'nin çevresine ve henüz bu duvarı kırabilen biri çıkmamıştır. O buralardadır, biliyordur; kalbi boşluğa kan pompalarken gözlerini karanlığa kapatmadan önce gördüğü son şey, O'nun tüm ailesinden sonra kendi hayatına da son verdiğidir ve eğer öldükten sonra gelinen yer burasıysa, o da buralarda bir yerlerde olmalıdır. Gözlerinde parlayan intikam ateşi onu öylesine sarmıştır ki Shinigami akademisi onun eninde sonunda varacağı kürkçü dükkanı oluvermiştir.

İntikam hırsının verdiği güçten mi bilinmez, olağan dışı gücü eğitmenlerinin hemen dikkatini çekmiştir. Üstelik ince ve esnek vücut yapısının getirdiği çeviklik, karşısındaki ile dans edercesine dövüşmesini sağlıyordur. Sürekli hedef tahtasındaki o noktayı şaşırtan kidou yeteneğindeki eksikliğini kapatan bu özellikleri onu hiç tereddütsüz tek bir takıma uygun kılıyordur; 11. takım.

Bulunduğu takım için biçilmiş kaftandır aslında Noroi, bir o kadar da o insanlardan kopuk. İçinde sakladığı, ihanetin gerisinde kalan o hırslı ama kibar,mücadeleci ama asil, her şeye rağmen çılgın ve çocuksu kızdır onu takımdakilerden farklı kılan. Savaşma arzusu ile yanıp tutuşsa bile yalnız ve sessiz biridir. Tek başına olmayı belki de çoğunlukla bu yüzden tercih ediyordur,  bu sessiz sukunetin bir çeşit zayıflık olabileceği hissine çoktan kaptırmıştır kendini ve bu kız çocuğunun kimse tarafından fark edilmesini istemiyordur.

Herkes gibi, onun da bir hikayesi vardır elbette; ancak bunu anlatmaktan hoşlanmaz, anlatmaz da. Geçmişinden sakladığı tek şey ise daima sol yüzük parmağında bulunabilecek siyah bir yüzüktür;  bir gül ile bir kelebek..

Level: 1

-Güç: 17 (+3)
-Çeviklik: 15 (+2)
-Dayanıklılık: 14 (+2)
-Zeka: 12 (+1)
-Bilgelik: 12 (+1)
-Karizma: 10

Yetenekler;

Balance: 2
Jump: 3
Escape Artist: 2
Survival: 2
Tumble: 2
Intidimate: 2

Feat:
Kaçınma

Envanter;

-Zanpakutou
-Havacı gözlüğü
-Siyah yüzük
Misafir
http://pifro.com/pro/view.php?id=3637

İsim: Kitoushi, İyonara
Boy: 1,68
Kilo: 53
Shinigami - 4. Bölük

Dış Görünüm: Kızıl, omuzlarının aşağısına uzanan saçları ve mavi gözleri vardır. Saçları genelde salık gezer, nadiren toplar veya toka takar.

Geçmiş: Bi' kız bir de erkek kardeşi vardır, kız olanla pek anlaşamasalarda erkek kardeşiyle iyi anlaşmaktadır İyonara. Sürekli kavga eden anne ve babası o 13 yaşındayken ayrılmışlardır. Annesiyle kalmayı tercih eden İyonara babasıyla da elinden geldiğince az görüşmektedir. Kendi halinde birisidir ama insanlara karşı soğuk davranmaz, tartışmadan pek hoşlandığı söylenemez. Unutkan ve dikkatsiz birisi olmasına rağmen gereksiz ayrıntıları hatırlama konusunda uzmandır.
discussioncontroller