Geçmiş olsun ilk krizimizi atlattık
ofcmofcm
Üye
Benim hesaplarıma göre yaklaşık 4 saat kadar kapalı kaldı sitemiz. Bu süre içinde problemi bulup siteyi geri açmayı başardık ama host şirketimizin o saçma mesajı kaldırmasını sağlayamadık.

Gelecekte de bu tip kayıp zamanlar yaşayacağız gibi gözüküyor. Ama dergiyle uğraşmaktan siteyi biraz ihmal etmiştik. Dün kırılan kullanıcı rekorunun ardından belliydi sunucunun dağılacağı.

Her neyse hepimize geçmiş olsun.

Muhabbete devam...
ofcmofcm
Üye
Bu arada hasar raporu alalım. Sitede uçmuş bişeyler görürseniz buraya yazın lütfen.
DreameR
Üye
Ben de tam bu konudan bahsedecektim ki,siz gerekli açıklamayı yapmışsınız.Umarım bir daha bu kadar uzun süreli yaşanmaz.
FlashwadeFlashwade
Üye
Bu 4 saatte her dakika siteyi açmya çalıştım :D

Neyse, umarım bir daha yaşanmaz. Geçmiş olsun :)
Laçin
Üye
Ne oldu dedim ya Allah Allah :)
EreN
Üye
Ben anladım zaten..belliydi dağılacağı :D
geçmiş olsun..hepimize.
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
bloglarınıza da göz attım bilgi alabilmek açısından ama herhangi bir şey yer almıyordu... panik yaptık birden... :P
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Geçmiş olsun.. Gerçi ırc oyungezer kanalı sağolsun biraz olaydan haberimiz oldu ama :D Site oturana kadar böyle olması normaldir, oturur yakında herşey :)
ForzaeagleForzaeagle
Üye
Ne olursa olsun buradayız , acaba nazar boncuğunu sağ üstte mi eklesek ^^
Zer0
Üye
Hasar raporu: Bu 4 saatte olan klavyelerimizin f5 tuşuna, bizimde sabrımıza oldu :D
ofcmofcm
Üye
valla ne çene varmış sizde kardeşim yaktınız gül gibi sunucuyu =P

neyse bu yenisi daha uzun dayanır umarım. bu arada siz hiç dert etmeden devam edin muhabbete. yanan sunucular bize girmiyor biz aylık ücretimizi veririz gerisi bizi ilgilendirmez =)
discussioncontroller