Geçmiş olsun ilk krizimizi atlattık
fluxdemon
Üye
ya bırakın patlasın kullanıcı rekorundan patlasın tuğbek abi söylemiş zaten yanan sunucu onlara girmiyor kullanıcılar sunucu yakacak kadar olsun da :D
Silvalinionisis
Üye
serverı bombaladım diye şaka yapıyodum ama cidden patlamış herhalde? :P O kadar sorun çıkartan server olmaz olsun zaten.
voolkan
Üye
Server falan bunlar fani şeyler maksat gönüller bir olsun. ;)
Dark Templar
Üye
ben dedim size nazar boncuğunu üste alalım periyodik aralıklarla.hemen icraate geçiyorum:D
Icarus
Üye
Dakika ba$i refresh eden arkada$lar bence biraz temiz hava alsinlar, di$ari gitsinler falan..
Misafir
Bugünlerde ihtiyacımız olan şey sağduyu arkadaşlar:)
ofcmofcm
Üye
Valla 2 saat geçti hala yerinde sunucu ama nazar değmesin. Bakalım yarın neler olacak. Eğer yarın tekrar patlarsa daha yüksek konfigürasyonlu bir sunucuya geçeceğiz. Yarın gelip de yine saçma bir mesaj görürseniz bilin ki sunucu upgrade ediyoruz.

Biz buranın bu kadar hızlı alevleneceğini hesaba katamamıştık açıkçası. Zaman içinde dolar demiştik ama sağolun daha ilk günden doldurdunuz forumları. Zaten bugüne kadar ne tanıtım yaptıysak ne kadar kişiye ulaşabildiysek sizin sayenizde.

Bugün teknik destek tamam şimdi açıyoruz der demez girdim siteye ve ben geldiğimde beş kullanıcı login olmuştu bile. Gözlerim yaşardı, o gazla oturup bir haftadır bitiremediğim üç sayfalık incelemeyi bitirdim.

Hepinizi çok seviyorum valla =)
Dark Templar
Üye
F5'in nimetleri abi=) gerçi ben bi 5-10 defa denedim baktım açılmıyor.oyuna girdim.
NOT:siz siz olun F5 yazmak için shift+F5'e basmayın ehehe
Çağlayan
Üye
Bu forumdaki sevgi yoğunluğu gerçekten şaşırtıcı. "Hesap açın bağış yapalım" diyenler, "dergiyi üçer beşer alalım" diyenler, "sarma sarıp keklerle pastalarla kapınıza dayanalım" diyenler... Ne yaptınız, büyü falan mı :P

Bu samimi destek umarım hep devam eder :)
ofcmofcm
Üye
Mass Charm Person attık tepenize =)
discussioncontroller