Geçmiş olsun ilk krizimizi atlattık
Dark Templar
Üye
must...bring...cake...to...master... :D
Night EagleNight Eagle
Üye
ofcm dedi:

Mass Charm Person attık tepenize =)

Daha çok Force Mind Trick yemiş gibi duruyor forum ama...
Shadow
Üye
Nezamandır eski dergiyi almıyordum forumlara uğramıyordum oyungezeri ve kadrosunu duyunca işte aradığım beklediğim dergi ve forum ortamı diye direk dalıverdim eski dergileride okumaktan sıkıldım artık yeni dergimizde çıksada şöyle güzel güzel okusak dün siteye ulaşmaya çalışınca önüme abuk sapuk bir sayfa çıkınca anladım zaten sunucunun dağıttını neyse artık kaldığımız yerden devam.
Gildor
Üye
Ya bu arada eski hata raporları beni yerlere yatırıyordu gülmekten. Onlara ne oldu ki Sunucuyu fareler yedi falan gibi birbirinden komik hata raporları vardı. Hem bıktım zaten resmi ve anlamsız hata raporlarından...
Creator
Üye
Bu arada biz kendimizce irc'de duruyorduk. Sitenin patlama haberi geldiğinde 100lerce insan irc'e akın etti =) Erengy açıklama yapmak zorunda kaldı =) Ama şuna dikkat ettim herkes 7/24 sitedeymiş demek ki :)
Kesin Rocko patlattı siteyi :D (şaka yapıyorum tabi =))
Golden Eagle
Üye
Ödüm koptu forum yamuldu diye. Labda canım sıkılıyodu zaten.
OzyLRage
Üye
ofcm dedi:

ben geldiğimde beş kullanıcı login olmuştu bile. Gözlerim yaşardı, o gazla oturup bir haftadır bitiremediğim üç sayfalık incelemeyi bitirdim.

Hiii, incelemeler daha yeni mi bitiyooor. Bu dergi çıkacak mı haftayaa? Dermişim  ;D
matrklorm
Üye
hakkatende yapacak hiç bişey bulamadım ve oturup pokemon crater(böyleydi sanırım)oynadım

olmasın bi daha yaa insanın canı sıkılıyo
odiflame
Üye
bende dergi başlamadan bitti mi diye düşünmüştüm.kürkcü dükkanına döneyim mi diyordum neyse ki devam ediyormuşuz.
Kadirlac
Üye
ne güsel =)

seti aş. parasını ödemiyosa yakalım sunucuları =)
discussioncontroller