The Elder Scrolls IV: Oblivion
FlashwadeFlashwade
Üye
Arkadaşlar diğer konu tartışmalar nedeniyle kilitlenmiş, tartışmaya devam etmeden lütfen Oblivion konuşalım bu konuda.

Benim bir sorum var, oynuyorum oyunu, side questlerde hani birisi kendi resminin içinde kayboluyor, bizde onu çıkarmaya gidiyoruz. Troller falan var. İşte orada bütün görevi yaptım, sonra adam ben exiti çizeceğim diyor, gidiyor bir yere. Çizmiyor exiti! Sinir oldum. Oyunun main questlerini bitirmiştim, baya bir uğraşmıştım, ama o resimde kapalı kaldım ! Aynı o adam gibi ! Bir çözüm yolu biliyor musunuz?
frosty
Üye
Sihirli fırçayı aldın dimi?
FlashwadeFlashwade
Üye
Evet. Adam tamam dönüşü çiziyorum diyor ama nafile.
Onaga
Üye
Bug olmuştur. Oraya girmeden önce aldığın save varsa ona dön diyeceğim ama çok geç sanırım.
FlashwadeFlashwade
Üye
Öyle olsaydı çoktan dönmüştüm :). Maalesef yok. Yeniden başlayacağız artık :)
Misafir
Evet böyle aptal buglar maalesef ki var. Örneğin; hani Dark Broterhood'un görevlerinin sonlarına dığru Lucian bize 7 kişilik liste veriyor ya üst üste ama hani son adamı öldürdüğümüz zaman(Bravil de) yanımıza gelip bunun bir tuzak, aslında bizim Black Hand üyelerini öldürdüğümüzü söylüyor ya... İşte bende söylemiyor  Koşa koşa geliyor ve suratıma bakıyor...

Yıllar sonra gelen edit: İmla
FlashwadeFlashwade
Üye
En azından sen devam edebiliyorsun yahu :) Ben kapana kısıldım resimde. Biri beni kurtarsın aynı bizim girdiğimiz gibi :D
Misafir
Abi insan sinir oluyor ama.Lucien nereye gitsen geliyor sonra falan..Ben lucien i cüppesini almak için doğramıştım.Ehe.
FireMcFireMc
Üye
Lucien öldürülür mü? Ne yaptınız siz :P
Misafir
Ama fıstık gibi black hand robe giymesin o da ya :P
FlashwadeFlashwade
Üye
Dark Brotherhood'un görevlerini bitirince alıyorsun onu zaten.
discussioncontroller