The Elder Scrolls IV: Oblivion
OlcayT000
Üye
Işte bastım ama açılmıyor, oblivion.ini dosyasında ki
bAllowConsole=1 olmasına rağmen açılmıyor ya
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Arkadaşlar yardımcı olabilirmisiniz bana bir önceki mesajıma ?

Oyunda konsolu açıp ''player.placeatme '' yazman işe yarayabilir. Bu komut ıd belirttiğin nesneyi olduğun yere koyar. Görev hangi balık ile ilgiliydi hatırlamıyorum fakat: http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Rumare_Slaughterfish#Rumare_Slaughterfish

Komutu kullanmak için konsolu aç ve balığın ıd`si dediğim yere mesela Young Rumare Slaughterfish`ın ıd`si 00068825`mış. O zaman konsola player.placeatme 00068825 yaz. İlla tane sayısı belirtmeni isterse de atıyorum beş tane çıkmasını istiyorsun. O zaman player.placeatme 00068825 5 yaz.

Konsolu açamıyorsan başka çözüm yolu yok sanırım.

Konsol sorunu hakkında: Bu soruna ITECIR Infrared Receiver ya da IR receiver falan yol açabiliyor. Google amcaya sorsan daha fazla bilgi edinebilirsin aslında.
OlcayT000
Üye
Çok teşekkürler ilginize ve yardımınız için uğraşıyorum araştırıyorum şimdi ASUS laptopum var. Asusa has bir sorunmus sanırım bu
aztek
Üye
Oblivion nexus'u ne kadar boş ve işe yaramaz yahu. ne bir bitki modu doğru dürüst, ne bir görüş mesafesi artırma modu, ne bir grafik modu uğraşılmış. yok location ekleme, zırh filan işe yaramaz modlarla dolu . şöyle bir morrowind, skyrim nexusu görürüm dedim ama ı ıh.

var mı tavsiyeniz, kesin al yükle dediğiniz modlar?
aztek
Üye
:disappointe
NeOzguRNeOzguR
Üye
"Qarl's Texture Pack" var kaplamaları iyi hâle getiriyor. "Midas Spell's" var güzel büyüler ekliyor. Bunları öğrenmek ise zor. Yani öyle ha deyince elde edilemiyorlar.

Ben fazla çayır, parlak göz, gerçekçi su, hava, yüz modelleri gibi ufak tefek modları da yükledim.

Ekleme: Bir de resmi olmayan yamalar var.

Genel olarak Oblivion Nexus'un yetersiz olması konusuna katılıyorum. Fakat oyunun çıktığı tarih göz önüne alınınca ve modasının çoktan geçtiğini düşününce gene de hiç yoktan iyidir diyorum. Yani modsuz oyunu oynamaktan iyidir en azından.
OlcayT000
Üye
Ya bu midas büyülerini nerden alacağımı bilmiyorum o yüzden atımla onlarca altın külçesi, mücevher taşıyorum. (Ata eşya taşıtma modu SADDLE BAG). Bu midas büyülerı nerden alınır bilen varmı arkadaşlar ?
NeOzguRNeOzguR
Üye
Büyü Üniversitesi'ne giderken sağda. Kafan karıştıysa Youtube'la.
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye

Beğenenler: sultan ı

PinkertonPinkerton
Üye
Spoiler:
image

Beğenenler: sithari

discussioncontroller