Call of Duty 5: World at War
Misafir
Ps3 de nasıl oynayan varmı.Oyunu alıp oynamaya karar verdim
simiot
Üye
Yatağan dedi:

Arkadaşlar, geçtiğimiz yaz COD4'ün Multiplayer'ını oynamış, 2 ay boyunca çok eğlenmiştim. Şimdi İstanbul'a perşembe günü dönünce orjinal bir oyun alıp, hiç oyun çıkmayan şu dönem bitene kadar, hatta belki daha sonra da, devamlı Multiplayer oynamak istiyorum. CODWAW'ın Multiplayer'ı COD4'ten iyi mi? Haritalar ilginç mi? COD4'ün Multiplayer'ının bir şeyini çıkarmış biri olarak WAW tekrar edici gelir mi, sıkılır mıyım?

CoD WaW'ı tavsiye ederim. CoD4'e göre oynanış daha yavaş olsada gerçekçiliği oldukça iyi. Birbirlerine benzemiyorlar ve haritalar oldukça keyifli. ;)
Daniels
Üye
Yatağan dedi:

Arkadaşlar, geçtiğimiz yaz COD4'ün Multiplayer'ını oynamış, 2 ay boyunca çok eğlenmiştim. Şimdi İstanbul'a perşembe günü dönünce orjinal bir oyun alıp, hiç oyun çıkmayan şu dönem bitene kadar, hatta belki daha sonra da, devamlı Multiplayer oynamak istiyorum. CODWAW'ın Multiplayer'ı COD4'ten iyi mi? Haritalar ilginç mi? COD4'ün Multiplayer'ının bir şeyini çıkarmış biri olarak WAW tekrar edici gelir mi, sıkılır mıyım?

Cod 4 her zaman Multi moduyla 1 adım daha önde olmuştur.Cod 5'e gelirsek ,Multi modu bir yerden sonra sıkmaya başlıyor insanı.Her ne kadar haritaların tasarımları güzel olsa da,silahları ilgi çekici olsa da , cod 4 multi de ki aynı akıcılık pek yansıtılamamış oyuna.Bir dene gör derim..
bfrheostatbfrheostat
Üye
WaW'da parçalanma olayı kapatılabilse ne güzel olur. Bu arada CoD 4'ün multisi ne kadar iyi olursa olsun kokuşmuş. Hep aynı haritalar, adım başı hile. Nasıl beğenebiliyorsunuz bilmiyorum (hor görme amaçlı değil, şaşırıyorum gerçekten)
ibarut8907
Üye
Oyunu oynamıyordum bayadır meğer son bölümde bırakmışım :D Bitti az önce... MW'e tekrar başladım... Zombi olayı güzel olmuş...
DisIsSparta
Üye
Arkadaşlar o değilde Eviction, Ring of Steel gibi bölümler inanılmaz etkileyici... oyunu bırakıp manzaraya daldığımı biliyorum ben.

Abandon your posts, abandon your homes, abandon all hope!

Bu cümle "epic" kelimesini yeniden yaratmıyor mu?
Yatağan
Üye
Evet, o cümleye ben de bitmiştim. Sürekli kullanırım.
Misafir
Downfall... Hearth of Reich... Eviction... Their Land, Their Blood... en iyi bölümlerdi..
DisIsSparta
Üye
Yok yav HotR veteran'da çok zor olduğu için beni çok üzmüş bir bölümdür.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Bu oyunun ana karakterlerinden (yani oynadığımız askerlerden) biri. Call of Duty 2'de görülebiliyormuş sanırım.
discussioncontroller