Call of Duty 5: World at War
Yatağan
Üye
Miller var, Petrenko var. Black Cat operatörünün adı neydi. Hah Locke. Bir de Locke var.
Torqtoxin
Üye
Pivot miller,sergeant dimitri petrenko,officer Locke
ben oyunu beğendim özellikle Blood iron bölümü güzeldi...
Spoiler:
stalingradda ilk bölümde alman sniperını ilk oynayışta kolayca haklamıştım ama sonradan çok zor vuruyorum
şu asker künyelerini bulmada 13 de 13 yapanınız varmı?
egosss
Üye
Torqtoxin dedi:

Pivot miller,sergeant dimitri petrenko,officer Locke
ben oyunu beğendim özellikle Blood iron bölümü güzeldi...

Spoiler:
stalingradda ilk bölümde alman sniperını ilk oynayışta kolayca haklamıştım ama sonradan çok zor vuruyorum
şu asker künyelerini bulmada 13 de 13 yapanınız varmı?
ha ha ha hiç güleceğim yoktu vallahi ;D ;D
John Shooter
Üye
Bölüm isimleri hatırlamasamda tımarhane gibi bir yerde geçen ve Rus campaign'in ilk bölümü favori bölümlerim diyebilirim.
Misafir
Asylum o bölümün adı Sawed Off Shotgun vardı baya alman uzuvları koparmışımdır o bölümde
altar
Üye
Favori bölümüm Zombi.3 yaşında oğlum var ben işten gelince üzerime atlayıp "baba bana korkunç adam aç ben adam öldür" diyor.İyi mi yaptım kötü mü emin değilim ama oğlumu da COD 5 canavarına çevirdim:)
Jedi Panelvan
Üye
Ahaha.. Altar biz de 4 yasindaki kizim kucagimda Dead Space'i bitirdik ama uc gece yatagini islatti =) ama napiyim "baba zombili oyunu oynayalim" dedikce kiyamadim.. Ustune bir hafta Prince of Persia oynadik da anca toparladi cocuk =)
altar
Üye

Ahaha.. Altar biz de 4 yasindaki kizim kucagimda Dead Space'i bitirdik ama uc gece yatagini islatti =) ama napiyim "baba zombili oyunu oynayalim" dedikce kiyamadim.. Ustune bir hafta Prince of Persia oynadik da anca toparladi cocuk =)

Ben bizim ufaklığı şimdi de "MOH-Airborne" oynatıyorum ona da "uçan adam aç" diyor.Bir uçan adam bir korkunç adam,bir uçan adam bir korkunç adam çocuğu eğlendiriyoruz:)
Misafir
lol?
lareth
Üye
ben oyunu yeni oynuyorum.MW deki gibi bir havası var ama daha değişik.
autorun daki müziği çok beğendim.oyunun ambiyans ve müzikleri de çok güzel.
oyunun tek hoşuma gitmeyen yanı silahların biraz sessiz ve ruhsuzca ateş etmesi.
oyun baya iyiymiş.
buna eşlik olarak Airborne ve Pacific assault da kurdum.hepsini ilk defa oynuyorum.bilgisayarımda tam bir 2.dünya savaşı şenliği var. :P(bu tabiri gören yaşlı bir ww2 gazisi dedem filan olsa,tutar beni vururdu herhalde  :P)

ha bu arada çoluk çocuğa karışanlar! bu yaratıklar ekranda ne görüyorsa oturma odasında alasını icra etmeye başlıyorlar.uzak tutun , derim ona göre... ;D
discussioncontroller