Call of Duty 5: World at War
Andromed
Üye
The Pacific'i bitirdikten sonra bu oyunu daha büyük bir zevkle tekrardan bitirdim.World War 2'daki drama yı anlayabilirseniz oyun çok eğlenceli geliyor bence.Tamam sonunda yine ne olacağını biliyoruz ama bölümleri çok beğenmiştim ben.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Bu oyunda beni en çok etkileyen Japonların çaresizliği olmuştu. Parça parça oluyordu zavallılar.
Kara_Bulut
Üye
Bu oyunun Amerikan bölümleri rezalet ama Rus bölümleri birer şaheser.
Sanki iki farklı firmaya yaptırılmış gibiler.

Ve Medal Of Honor Pacific Assault'u bu oyunun Amerikan bölümlerine tercih ederim.
egosss
Üye
O oyun kötü değildiki.
rRifleman
Üye
Bugün tekrar oynadım,Berlin'e girdiğimiz bölümde bir yerde bir rus esirinin alındığı yere geldim.İlk oynarken direk adamı kurtarmıştım,kahraman edasıyla,bu sefer gebersin gitsin dedim.İlk kendim öldürmeye çalıştım,"You're a traitor to your motherland" diyince bekledim,öldürmelerini,ve Alman kafasına sıkarken bana mı öyle geldi bilmiyorum ama rus beni görmüştü ve gözlerimin içine baktı gibime geldi.Dramatikti bayaa,ama Alman bana dönünce öldüm :D
EnewwssEnewwss
Üye
Oyunun zombie co-op modunda 4 kişi max diyor biz 5 kişiyiz... Bnu aşmanın bir yolu varmı?
LP_Mnts2MdngHT
Üye
Olmaması lazım.
altar
Üye

Bu oyunun Amerikan bölümleri rezalet ama Rus bölümleri birer şaheser.
Sanki iki farklı firmaya yaptırılmış gibiler.

Ve Medal Of Honor Pacific Assault'u bu oyunun Amerikan bölümlerine tercih ederim.

Oyunun Rus bölümleri çok güzel Amerikan bölümlerinde ise favorim "Black Cats" diğerleri boş.
rRifleman
Üye
Bence Amerikan bölümleri de güzel..
Return Zuha
Üye
Arkadaştan alıcam PS3 e.Multiplayerinde sorun var mı ?
discussioncontroller