Cosplay Fotoğraflarınız
NekoInglor
Üye

hazır makyajlar yapılıyoken skull camo çektiydi canım
Çağlayan
Üye
darkprensdarkprens
Üye
Dovme super olmus ;D
manager80manager80
Üye
Güzel olmuş, tıpkısının aynısı Çağla-chan (:
Bende bir cosplay üzerinde çalışıyorum. Söylemem ama sürpriz olsun ;) Yarın başlıyorum çalışmalara *-*
QpaxQpax
Üye

Bende bir cosplay üzerinde çalışıyorum. Söylemem ama sürpriz olsun ;) Yarın başlıyorum çalışmalara *-*

1 sene oldu be menecırcım halen bekletiyorsun bizi. Üzerine 3 E3 fuarına gittim ama hiç bir oyun senin yapacağın cosplay kadar beni hiç heyecanlandırmadı. Ailecek bekliyoruz.
manager
Üye

1 sene oldu be menecırcım halen bekletiyorsun bizi. Üzerine 3 E3 fuarına gittim ama hiç bir oyun senin yapacağın cosplay kadar beni hiç heyecanlandırmadı. Ailecek bekliyoruz.

Ehehe ben burayı unutmuşum yahu O_o Qpax'im iyiki hatırlattın, yapayım ama 20'sinden önce olmiycak maalesef :F Haydin biraz daha meraklan ^_^
Bu arada School Rumble gibi komedi okul temalı anime önerisi de verirsen tadından yinmezz :kiss:
Faust_x
Üye
Yeniden merhaba arkadaşlar!! Yine yepisyeni bir Cosplay ile aranıza dönmüş bulunmaktayım ^^

Bu seferki karakter Sengoku Basara'dan Sanada Yukimura.

image

image

image

Birkaç tane de Sengoku Basara ekibim ile olan fotoğraflar! Yosh!

image

image

Şimdilik hepsi bu kadar! Herkese iyi günler ^^
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Hacı nereler buralar ya? İstanbul'da yapsak vatandaş linç girişiminde bulunur :D Samuray arkadaş çok hoşuma gitti. ( Kendisi değil :) cosplay'i )
Faust_x
Üye
Ankara'da yapılmış olan Torucon adlı etkinlikten fotoğraflar :D Mekan da ODTÜ Vişnelik Tesisi. Ahahah iletirim kendisine :D
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
ODTÜ ne güzel üniversitedir ya :/ Adamlar cosplay yapıyor, oyun yapıyorlar falan. Okuduğum yüksek lise olan Sakarya Üniversitesi'nde böyle şeyler yapmaya kalksan ülkücüler döver anasını satayım :) Hafta sonu direkt kaçıyorum İstanbul'a. Bu arada senin karakteri de gugıldan baktım da aynısı olmuşsun hocu ya valla bravo :)
discussioncontroller