N-Gage almak istiyorum
marilyn_manson
Üye
Ya uzun zamandır n-gage alma düşüncem var ve bunu faliyete geçirmeye karar verdim.Ancak n-gage lerde ps3 modelleri gibi sanırım biraz dallı budaklı...Hangi n-gage ci almalıyım ve nereden almalıyım yardımlarınızı bekliyorum.Daha doğrusu önerilerinizi !
Gambler13
Üye
Eskiden Arena vardı. Girerdin multi oynardın. Şimdi o yok diyim ben sana. Next Generation hesabına N serisine geçtiler. 2,5 - 3 senelik eski ve tecrübeli N-gage kullanıcısıyım şuan almanı tavsiye etmiyorum.
N Serisi bir telefon al çok daha rahat edersin, oyunlarıyla, multisiyle.
Zer0
Üye
Ben de vakti zamanında kullandım, alma daha iyi derim şu an özellikle...
marilyn_manson
Üye
Tavsiyeleriniz için teşekkürler.Dikkate alıcam.
SwooshSwoosh
Üye
ilk çıkan n-gage'lerden olsa bir tane fena mı olurdu? hayır ben de almayı düşünüyorum da o yüzden =D
Gambler13
Üye
Hiç fena olmaz aslında. Kameram olmasın bana gider yinede diyorsanız 4-4lük bir telefon. Hele o Side-Talking olayına hastayımdır.

Diyorsanız ki ben multi oynamam, telefon olsun, single player bilimum oyunu alır oynar bitiririm, tavsiye ederim ama N-gage Classic, QD olmasın yani.

Neyse, Ben multi oynarım, herkesi ezmek isterim derseniz :D, N serisi bir telefon size iyi olur.

Sormak istediğiniz birşey varsa, yazın yardımcı olurum gene.
Big Boss
Üye
Ya bende vardı kapağını satana kadar. Ya oyunları kasmıyor rahat oynanıyor :D Ya süperdi tam bana göreydi ya. MP3 te oluyodu :)
anger rabbit
Üye
N81 al.
lord_kharon
Üye
n82 daha iyidir :D
DharkanDharkan
Üye
Yazık ona verdiğiniz paraya, 1 sene daha bekleyin öyle alın. xD
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
N95 8GB sakın alma kendileri çok dandik bir telefondur alan herkez pişman olmuştur (içinde güya gps var ama çalışmıyo ;D ) onun yerine N81 8GB al onun yerine kamerası fena değil ama oyun oynarken (N-Gage) gayet rahat bence ben aldım çok rahat ve wirelessi olduğu için internete bilgisayarı açmadan giriyorum (hatta şu anda bu yazıyı telefondan yazıyorum ;D
discussioncontroller