N-Gage almak istiyorum
Zer0
Üye
Aslında bi iPhone da olabilir :P
Misafir
bence en iyisi psp veya ds... n81, n82'ye falan 1.200ytl falan vereceğine git misler gibi bir oyun konsolu al, 800 ytl cepte kalsın, ne gereği var ki?? hatta o 800 ytl'ye bir PS3 bile alınır :D. üşün bak bir PSP+PS3 parasına tek bir telefon. bence yazık...
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Psp al.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
Adam telefon istiyo belki? ;D
Dexter
Üye
Telefon VE PSP al. Bir dönem uğruna öldüğüm N-Gage şu sıralar hiç çekici gelmiyor nedense...
defecteddefected
Üye
Olurda N-Gage alırsan, mutlaka "Pathway To Glory" oyna.
lord_kharon
Üye
Çok iyi çeken bir wi-fi, çok iyi bir GPS, iyi bir fotograf makinası, fena sayılamayacak kalitede bir mp3 player, iyi bir ses kayıt cihazı, bir n-gage... n82'ye verilecek para bunlar hesaba katıldığında gayet makul gözüküyor kanaatimce.
Misafir


Çok iyi çeken bir wi-fi, çok iyi bir GPS, iyi bir fotograf makinası, fena sayılamayacak kalitede bir mp3 player, iyi bir ses kayıt cihazı, bir n-gage... n82'ye verilecek para bunlar hesaba katıldığında gayet makul gözüküyor kanaatimce.fotoğraf makinesi ve telefon dışında hepsi, hatta daha kaliteli olarak 3'te 1 fiyatına PSP ile de yapılabilir, geri kalan paraya da gayet kaliteli bir telefon ve fotoğraf makinesi alınabilir. ama tercih meselesi tabii, hepsini bir arada son derece karizmatik bir telefonda isteyene de hak veririm :D .
Lord of Terror
Üye
n gage alma.

ucuzundan bi telefon al. iyisinden bi fotoğraf makinesi al. bi de psp al. bi de torba al hepsini taşımak için :D
anger rabbit
Üye
iphone al.
discussioncontroller