N-Gage almak istiyorum
Mert
Üye

bence en iyisi psp veya ds... n81, n82'ye falan 1.200ytl falan vereceğine git misler gibi bir oyun konsolu al, 800 ytl cepte kalsın, ne gereği var ki?? hatta o 800 ytl'ye bir PS3 bile alınır :D. üşün bak bir PSP+PS3 parasına tek bir telefon. bence yazık...

En mantıklı açıklama bu bence. PSP+PS3 için 3310'la bile gezebilirsin bence  :D
CyrusTheVirus
Üye
n-gage fos çıkan bir konsol oldu.İlk çıktığında bayağı bir sükse yaptı ama artık öldü desek yeridir.Onun yerine psp alman daha mantıklı.Zira n-gage oyularından daha kaliteli ve daha fazla oyun çeşidi var.
Misafir

iphone al.

Kesinlikle katılıyorum, bu saatten sonra iPhone almak daha mantıklı ;) .
WewWewWewWew
Üye
Ya Vodafone iPhone u getirebildi mi Türkiye'ye?
Misafir
Daha getirmedi sanırım ama en yakın zamanda gelecek diye biliyorum.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
i phone 3G gelicek türkiyeye slogan şu:Yarı fiyatına 2 kat hızlı xD
(zaten x-box ta öle olmadımı? önce x-box 1 türkiyeye gelmedi sonra gitti 1 gelmeden 360 getiriyolar (1 sene geç))
CyrusTheVirus
Üye
i phone biraz büyük değil mi yaw . Artık ergonomi gün geçtikçe önem kazanırken cepte teknolojik bir takoz durması hoş değil gibi...Tabi 3G iphone nun boyutu nasıl bilmiyorum
Zer0
Üye
Büyük ama ince, ki ben fazlasıyla ince buldum aslında daha kalın olabilirdi.

Evet küçük minik şeyleri sevmiyorum , tuşlara basması zor oluyor; bir de cepte olup olmadığını anlamıyorsun
mrtbrc6378
Üye

n-gage fos çıkan bir konsol oldu.İlk çıktığında bayağı bir sükse yaptı ama artık öldü desek yeridir.Onun yerine psp alman daha mantıklı.Zira n-gage oyularından daha kaliteli ve daha fazla oyun çeşidi var.

Hakkatten N-GAGE fos bir alet...Zaten ondan sonra çıkan QD ilkinden bile daha az ilgi gördü...
Zaten şimdi N-GAGE almak bana göre parayı çöpe atmak.(Nostalji vs. hariç)Benim şu andaki telefonum E-250 bile daha çok şey yapabiliyor...
Örn:
Arkadaşım Sertaç,elinde N-GAGE ile bana geldi ve oyun yükleyecektim,kabloyu bağladım,1 dk bekledik algılamadı,5 dk bekledik gene algılamadı,dedim ki BT(Bluetooth) ile atayım.Bluetooth hızı ne kadar dersiniz?

1KB/sn ile 5KB/sn arası...
Dedim olm bu ne Sertaç?Sertaç birşey diyemedi tabi :D...

En iyisi N-GAGE oyunlarını destekleyen bir telefon almak.Ama Nokia öyle bir ayarlamış ki N-GAGE destekli her telefonun bir zayıf yönü var...

Örn:
N73-Küçük ve ardı ardına sıralı tuşlar,Joystickin sağlam olmaması(rahat oynayamazsınız kopar diye)
N81-Kamerası kötü ve malzeme kalitesi bende sağlamlık hissi uyandırmadı
N82-Tuşları ip gibi mübarek
N95-Bataryasının ömrü pek fazla değil...
N95 8 GB-Fiyatı pahalı...

Sen en iyisi PSP al,yazılımını kırdır kurtul...

Edit:Telefon modeli eklemesi
Misafir
Bende şu anda bir PSP var, ama o zaman iPhone olsaydı, hiç düşünmez iPhone alırdım. Ki hala düşünüyorum iPhone almayı...
discussioncontroller