N-Gage almak istiyorum
mrtbrc6378
Üye
samimi patates,iPhone'yi napacaksın git N82 ya da N95 8 GB al...Parana yazık...
Misafir
Ya Nokia bana pek çekici gelmiyor artık. Ki söylediğin telefonlar ile iPhone arasında pek bir fiyat farkı olacağını sanmıyorum. Eğer, operatör iPhone için ayrı fiyat kesmeye falan çalışırsa, tercihim iPod touch da olabilir. Ki iPod touch alırsam yurtdışından gelecek, gayet uygun bir fiyata...
sanitarium
Üye
Elimdeki N-Gage yıllardır kullanıyorum ve bozulmadığı için de değiştiremiyorum lanet şeyi (ne yapıyım takıntılıyım :D )
İlk aldığım vakit (bundan 5-6 sene önce kadar) evimdeki pcden daha iyi işlemcisi, vs'si vardı ve o yüzden harika geliyordu fakat şimdi cepte kocaman yer kaplıyor, biçimsiz, yan tutup konuşulması felan cidden bi çok eksi yönüdür telefonun...
Ha dersen ki ben nostalji yapıcam, ille de istiyorum ben sana satabilirim benim ngageyi :D
arda_yaman
Üye
ya beyler n-gage eskidi (hem de bayaa)
iphone .. hmm çok havalı :P
nokia.. o fiyata n serisi alana kadar pocketpc alırım ki
sadede geldik
ben olsam HTC Diamond alırdım.Hem iphohe gibi dokunmatik,eksikliğini çekmezsiniz.Üstelik Windows Mobile 6 kullandığı için bilimum yazılım olanağıda oluyo
Misafir
Beni dinleyin PSP alın, sayılan tüm cihazlara verilen paranın yarısı ile...
sanitarium
Üye
PsP çok iri, telefon özelliği yok...
Yanında çanta taşımayı sevenler için psp+telefon belki ama, taşımayanlar için cidden zor bişey...
Ama tabi bi telefona milyar vermek de şu an için hiç akıl karı değil...
arda_yaman
Üye
en iyisi almamak :D
nasıl olsa alıcan 3 ay sonra yenisi çıkacak :P
DAReKid
Üye
n96
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
N96 şu anda piyasadaki tüm telefonları ezer iphone hariç 16gb DAHILI HAFIZA var televizyon yayını alıyo 2.8" ekran flashlite3.0 la izlesene gibi sitelerden video izleyebiliniyor (gerçi onu benim N81 8Gb da yapıyo v20.0.056 güncellemesiyle)
FLC
Üye
Ben de almak istiyorum, ama ortalama fiyatları nedir? İzmir'de nerde satılır? Özellikleri nelerdir?

[img width=330 height=228]http://www.mobilewhack.com/images/ngage2.jpg[/img]

discussioncontroller