N-Gage almak istiyorum
Misafir
Artık o N-Gage'lerden kalmadı FLC. (Bilmediğini farz ediyorum, onun resmini koymuşsun da  ;) )

N81 ile N85 şu anda özel oyun tuşları ile gerçek yeni N-Gage'ler. Ama, Nokia'nın ekran çözünürlüğü 240*320 olan tüm N serisi telefonları N-Gage olarak kullanılabiliyor.

Fiyat olarak da, bildiğim kadarıyla N73 şu anda N-Gage olarak kullanabileceğin en ucuz telefon (400/500 arası bir fiyatı var). N81 veya N85 için - Ki daha N85 çıkmadı - 800/1200 ytl arası bir şeyler ayır eğer alacaksan.
FLC
Üye
O N-Gage'lerden nasıl kalmaz yahu? 2. el falan bulunur sanırım? Onların da fiyatları 100-150 arasındadır diye tahmin ediyorum.

Bir de telefona 500 YTL'den fazla verilmez bence, çok pahalılar. 800-1200 YTL benim ömrüm kadar bir şey =).
Misafir
Ha, tabii canım onların ikinci eli vardır, ben yani N-Gage'lerden bahsediyorum ;D .
anger rabbit
Üye
8 gblik ve bin liralık bi mp3 çalar almak isterseniz n81 8gb modelini alabilirsiniz. Oyunları dandik zaten, bir de yapmışlar 10 euro falan. Çok anlamsız. Gidin işletim sistemi olan bişey alın.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
ben N81 8GB kullanıyorum gayette memlunum (ehehe telefonumun reklamını yapıyorum)
anger rabbit
Üye
Ben de memnunum aslında...AMA; o paraya çok daha işlevsel bir şey almak mümkün.
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Iphone al daha iyi.

NOT: Iphone video çekmiyor. O tarafı sux !!
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
iphona video çekme programı var birine indirtmiştim ordan biliyorum
discussioncontroller