Mobil Telefonlar Hakkında Sorular
godfatherfan
Üye
Arkadaşlar burada merak ettiğimiz ve bize lazım olan soruları soralım.Benim ilk sorularım:

Nereden ücretsiz tema indirebilirim?
Nereden msn indirebilirim?
deddodeddo
Üye
Guduwap güzel bir site bu konuda ama kapanıp kapanıp duruyor. Denk gelebilirsen ne mutlu sana. En iyi kaynak ama tartışmasız google'dır.
Illdan
Üye
http://www39.ownskin.com/index?&r=1
Ayrıca kendi temanı da yapabilirsin(pek çok modeli destekliyor)
Ve ben msn için Morange'ı kullanıyorum baya da sevdim bu programı çünkü pek çok özelliği birden kullanımına sunuyor(epeyde az kontör yiyor ki sadece bağlanmak için kontör falan gitmiyor)(ayrıca java tabanlı olduğu için çoğu telefonda çalışıyor)
http://monet.morange.com/
godfatherfan
Üye
teşekkürler ama ownskinden indirdiklerim olmuyor telefonuma halbuki doğru modeli seçiyorum.
ZeRaTuL_OgZ
Üye
Madem telefonlar hakkında sorular var bende bir soru sormak istiyorum:
Şimdi henüz yeni aldığım (1 ay oluyor henüz dediğim) N73 model telefonumda bir gariplik var.Telefon aniden kapanıyor.Biraz uğraşlarım sonunda telefonun en hafif sarsıntıda bile kapandığını farkettim.Telefonu servise götürmeden bir çözüm yolu söyleyebilecek var mı?
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
N73'ün içinde ivme ölçer var(acelerometer) telefonu darbelere karşı korur hafızaya zarar gelmesin die telefonun gayet normal yani turp gibi :D
ZeRaTuL_OgZ
Üye
Çok teşekkürler princeofpersia. Yoksa gidip servise telefonu bırakıp en az 1 ay telefonsuz kalıp aynı telefonu alarak geri dönücektim.
bozkurt64
Üye
arkadaşlar zedge.com diye bir site var en iyi tema sitesidir tek geçerim bakmanızı tavsiye edrim
mmtmmt
Üye
Winwap (wap browser) programını tavsiye ederim. Sadece wap sitelerini görüntülediği için tema,oyun,uygulama ıvır zıvır çok rahat bulunuyor.
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
eğer telefonunuz S60 veya üstüyse (yani nokianın kullandığı n ve e serisinde kullandığı işletim sistemi) internet tarayıcısı olarak opera yı tavsiye ediyorum. aşırı hızlı.
isoticisotic
Üye

Nereden ücretsiz tema indirebilirim?

Bir sene kadar geç kalmış bir cevap ama www.zedge.net i deneyebilirsiniz tema için :juggle:
discussioncontroller