MAME 32 ve Oyunlar...
Shocktrooper
Üye
Arkadaşlar en iyi Mame versiyonu nedir? Ve oyunları oynamak için ne tür ayarlar yapmak gerekiyor ? Bu arada,bir siteden Mortal Combat 4 indirdim,Mame bunu açabilirmi? Detaylı olarak açıklayabilirseniz sevinirim...
sybercomp
Üye
Vaybe bir zamanlar pentium 3 ve 8mb ekran kartı kullanırken az uğraşmamıştım bu mame ve diğer emülatörlerle eee son çıkan oyunlar acayip ekran kartı ve işlemci isteyince parada olmayınca mecburen ama gerçektende zevkle oynayacağınız oyunlar vardır hatta şimdi bile ağzım sulandı tekrar kurasım geldi metal slug efsanesi :) az mı jeton harcadım salonlarda
zaalbarzaalbar
Üye
oyu
a_lee
Üye
Bende tüm hepsi çalışıyor. U olsun Eu olsun ve J bile olsa yine çalışıyor. Kullandığım MAMEv103
acdervisacdervis
Mod
Birkaç kere soran olmuş, multiplayer oynamak için XKafe.net sunucusuna girebilirsiniz, açıklama falan lazım diyorsanız:

Kaillera Sunucumuz - Emülatör Oyunlarınızı online oynayın
Online Destekli MAME32 Rehberi
a_lee
Üye
Şu ana kadar mame'de hiç online oyun oynamadım. Bir bakayım. Teşekkürler :)
Lich Sith
Üye
alien vs predatorun mame oyunu varmış be çok hoşuma gitti :D
ironPunisher
Üye
acdervis dedi:

Birkaç kere soran olmuş, multiplayer oynamak için XKafe.net sunucusuna girebilirsiniz, açıklama falan lazım diyorsanız:

Online Destekli MAME32 Rehberi

hortlatalım. marvel vs capcom kapışmak isteyen olursa burdayım :F
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
Lich Sith dedi:

alien vs predatorun mame oyunu varmış be çok hoşuma gitti :D

Sega genesis'te oynardık, tehey yavrum tehey! Zevkli oyundu.
Cthulhu
Üye
BIOS lazım AvP için onu belirteyim. Final Fight (Hagar!), Cadillacs and Dinosaurs (Mustafa!), Dead Connection, Legend of Kage, Mercs, Punisher, Shock Troopers, Smash TV, Sexy Parodius (Konami'nin Gradius oyun serisini dalgaya aldığı komedi bir shoot'em up bu merak etmeyin), Shadow Force ve Wizard of Wor bazı tavsiyelerdir. Tabi Mortal Kombat, Street Fighter II Champion Edition ve Samurai Shodown'dan bahsetmiyorum bile.
discussioncontroller