Tekken 6 (PS3 & X360)
defecteddefected
Üye
Story Mode'un sonunda kaldım. Kızı yenemiyorum bi türlü. Masamı kırdım artık yumruklamaktan ;D
ulusoyethem
Üye
bir kızı yenemiyorsun diye masayı niye kırıyorsun masanın günahı ne ;D bu arada isteyen beni psn eklesin tekkende kapışırız psnim etoovic
darkprensdarkprens
Üye
defected dedi:

Story Mode'un sonunda kaldım. Kızı yenemiyorum bi türlü. Masamı kırdım artık yumruklamaktan ;D

Orasi sonu degil :D
Falanca
Üye
Spoiler:
Azazel de pek erkeksi bi karakter değil gerçi...
Xaladin
Üye

merhaba arkadaşlar birşey sorucam 1mb internetle rahatça tekken 6 online oynıya bilirmiyim

Evet
defecteddefected
Üye
Dexter
Üye
Nihayet...
arsenicj
Üye
Millet blok tuşları hangileri. Blok olaylarını pek çözemedim ben. :D

Yani demek istediğim mesela yerden gelen vuruşu neyle keseriz, tutma hareketini nasıl keseriz, vuruşların durumuna göre değişiyor sanki.
manager80manager80
Üye
Arsenik / Eğer standart bel hizasında yada yukarından tekme yada yumruk gelirse hiçbir tuşa basmana gerek yok, otomatik korunuyor. Kombo yersen eğer geri yön tuşuna basman gerekir. Yerden saldırılara karşıda aşağı yön tuşuna basabilirsin sadece.
Film hakkında ise Marduk tam istediğim karakter olmuş. Ama bazılarını gözüm tutmadı. Mesela Bryan, Steve ve Heihachi. Xiaoyu ise Shaolin Soccer'dan Wei Zhao olsaydı fena olmazdı :/  http://www.imdb.com/media/rm1880464640/nm0955505
darkprensdarkprens
Üye
Tutma hareketlerinden arada sirada kurtuluyorum ama nasil, :P gercekten taktigi nedir bunun.
discussioncontroller