Tekken 6 (PS3 & X360)
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Tam olarak emin değilim ama sanıyorumki seni tutan kişinin bastığı aynı tuşa seninde basman kurtulmanı sağlayacaktır.
defecteddefected
Üye
LP_Mnts2MdngHT
Üye
Bugün kafeye gittim Tekken 6 oynamak için adam dediki sattım birine. Neden diye sordum adam her oynayan tiksindi nefret etti kustu mıçtı cart curt oyuna saydırdıkça saydırdı o yüzden sattım dedi. Grafikleri bile berbat dedi.

Adam mı anlamıyodu cidden var mı böyle bi durum ?

Bu arada film fena durmuyo ama Jin bir yeni yetme gibi gelip Yoshi'de dahil olmak üzere herkesi sıraya dizecek gibi işte bu beni filmden soğutur.

Raven'ı çok iyi benzetmişler gibi. ;D
Falanca
Üye
Trailer dandik duruyo. Kullanılan müzikler de HİÇ uygun değil Tekken'e. Christie niye Jin'e yazıyo lan bi de?

Bi Raven süper olmuş da... Raven dandik bi karakter zaten.
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Fragmanı daha önce izlemiştim ve filmden umudum olmadığını söylemem gerek. Street Fighter ve Dead Or Alive vakası seziyorum... -_-'
arsenicj
Üye

Bugün kafeye gittim Tekken 6 oynamak için adam dediki sattım birine. Neden diye sordum adam her oynayan tiksindi nefret etti kustu mıçtı cart curt oyuna saydırdıkça saydırdı o yüzden sattım dedi. Grafikleri bile berbat dedi.

Adam mı anlamıyodu cidden var mı böyle bi durum ?

Günümüzde oyun=grafik olarak algılayanların çokluğu yüzünden durum böyle maalesef. Bazılarının önüne CGI videoyu koyacakasın boş boş bakacak oyun oynamak onlar için o anlama geliyor. Tekken 6 bana göre Tekken 3'ten sonraki en iyi Tekken oyunu yazık başka birşey diyemiyorum.  :maviekran:
darkprensdarkprens
Üye
Grafikleri de iyi yani, pes'ten iyi en azindan.
LP_Mnts2MdngHT
Üye
Arsenik dedi:

Günümüzde oyun=grafik olarak algılayanların çokluğu yüzünden durum böyle maalesef. Bazılarının önüne CGI videoyu koyacakasın boş boş bakacak oyun oynamak onlar için o anlama geliyor. Tekken 6 bana göre Tekken 3'ten sonraki en iyi Tekken oyunu yazık başka birşey diyemiyorum.  :maviekran:

Canım ülkem ve canım insanları. :)
defecteddefected
Üye
Arsenik dedi:

Şu cümlene cân-ı gönüldan katılmakla kalmayıp açıp Tekken 6 oynuyorum hemen.
LP_Mnts2MdngHT
Üye
defected dedi:

Şu cümlene cân-ı gönüldan katılmakla kalmayıp açıp Tekken 6 oynuyorum hemen.

Bi yerlerim şişecek senin yüzünden.
discussioncontroller