Tekken 6 (PS3 & X360)
SerGeanT
Üye
peace dedi:

Yuck, Tekken'i hiç sevmem, ahahah. ::)
SSF4'e gelin.
(PSN: peacerocko)

1-2 haftaya geliyorum ona da, bekle beni. :P
peace
Üye
SerGeanT dedi:

1-2 haftaya geliyorum ona da, bekle beni. :P

Holey. 8)
Vergil
Üye
SSF 4 gibisi var mı ya ? Başlıkta iyie sabote oldu. :D
nemesisdarkman
Üye
Bende SF'yi uzun süreli oymayamıyorum, nedense çok sıkıcı geliyor bir zaman sonra.
Misafir
cCc Tekken cCc
curufinwe
Üye
cCc üşüyoruz Heihachi reyis kombiyi yak cCc
Lightwave
Üye
Tekken Tag 2 bugün, tokyo oyun fuarında duyuruldu!
darkprensdarkprens
Üye
Evet ve harikka olacak gibi
Ssf4
Tekken tag 2
Tekken x Sf
Sf x Tekken
Marvel vs Capcom
Dovus oyunlari sever'lerin hakki veriliyor :D
Return Zuha
Üye
Arkadaşlar PS3 e Tekken 6 alıcam.Oynayanlar için multiplayeri nasıl ? Oynayanlarınız varmı ? ve Single Player beni tatmin eder mi uzun süre ?
darkprensdarkprens
Üye
Single player modlari soyle Scenerio campaign var arcade battle ve ghost battle var En buyuk 3lu bu onceki oyunlari oynadiysan "tekken force" gibi bi mod vardi onu direk scenerio campaign yapmislar ki igrenc olmus bence tekken 5teki gibi 4 ve 8. dusmanlarda araya ara sahne girmesi onlarin konusmasi falan yok dolayisiyla kotu arcade bildigin arcade 8-10 round mu ne var yeniyosun hepsini iste ghost ise sinirsiz istedigin kadar oynuyorsun , eger sirf single player icin alacaksan, onceki tekken oyunlarini sevmissen al yoksa hic gerek yok ha onun disinda tekken 6nin olayi multiplayer bence bazan birine baglanmasi yavas surebiliyor ama multisi cok eglenceli , single playera(ghost battle) +traninge kendini gelistirmek icin gir sonra multide adam dov kisacasi :D alirsan beraber oynariz :D tekken oynayan kisi az zaten cagirirsan ne oynuyosam birakir gelirim :D sen bikana kadar oynarim :D
discussioncontroller