Tekken 6 (PS3 & X360)
Cloud_StrifeCloud_Strife
Üye
Tekken 6'nın iyi güzel ama multiplayer özelliğinde laglar söz konusu oluyor arada, co-op da fazla can sıkmasada karşı karşıya dövüşlerde sinir krizlerine neden olabiliyor. Ama intihar sebebi olacak kadar değil bu olaylar. :D
Return Zuha
Üye

Single player modlari soyle Scenerio campaign var arcade battle ve ghost battle var En buyuk 3lu bu onceki oyunlari oynadiysan "tekken force" gibi bi mod vardi onu direk scenerio campaign yapmislar ki igrenc olmus bence tekken 5teki gibi 4 ve 8. dusmanlarda araya ara sahne girmesi onlarin konusmasi falan yok dolayisiyla kotu arcade bildigin arcade 8-10 round mu ne var yeniyosun hepsini iste ghost ise sinirsiz istedigin kadar oynuyorsun , eger sirf single player icin alacaksan, onceki tekken oyunlarini sevmissen al yoksa hic gerek yok ha onun disinda tekken 6nin olayi multiplayer bence bazan birine baglanmasi yavas surebiliyor ama multisi cok eglenceli , single playera(ghost battle) +traninge kendini gelistirmek icin gir sonra multide adam dov kisacasi :D alirsan beraber oynariz :D tekken oynayan kisi az zaten cagirirsan ne oynuyosam birakir gelirim :D sen bikana kadar oynarim :D

Oyunu aldım gidip hemen :) Kısmetse yazın oynarız...(YGS - LYS sınavı yüzünden) Yazın dövüşürüz seninle (uygun smiley tipi bulamadım :) ) tabi oyunu elinden çıkarmıcaksan...
darkprensdarkprens
Üye
Tekken faniyim ben bi de favori karakterinin kiyafetlerini falan degistir super oluyor :D yarin olmadi pazar oynariz mesaj atarim sana ps3ten falan .... abiii sen yazin demissin yaaaa :D of... :D oyun takas etmeyi sevmiyorum oynariz =)
Return Zuha
Üye
Takaslamıcaksan iyi o zaman =) Tekken 5 de Christina ile kimse tutamıyodu beni =) Tekken 6 da resimlerini görmedim...Ona benzeyen tipler var mı ? Bide multide bütün adamlar açık mı oluyor? (Ne çok soru sordum ya =) )
darkprensdarkprens
Üye
Multide tum karakterler acik christe-eddy ile de gayet iyi tutarim Yoshimitsumla :D.. veya diger karakterlerle eheh :D bazi adamlari oynamyi sevmiyosan bile hareketlerini ezberlemen lazim ki defans yapabilesin =)
Return Zuha
Üye
Bugün dayanamadım açtım PS3 mü :)Tekken 6 yı çok beğendim ya.Tekken 5 i uzun süre oynamama rağmen Tekken 6 farklı geldi.Oyunun oynanışları ve hareketlerinde zorluk yaşamadım.Zor modda christin monteigre ile şow yaptım :D Bide o testereli kadına çok şaşırdım ya melek midir nedir Testereyi karnına sokup havada saydırıyor ya :cheer:
Return Zuha
Üye
Konuyu hort hort :D
Ya varmı arkadaşlar aranızda Tekken 6 yı oynayanlar...Fazla oynamadım fakat amaç eğlence olsun...Bide şu campaigni coop olarak bitirelim :)
MagnuM
Üye
ben eğer eklersen veya psn id ni yazarsan oynarız yalnız ilk kez dövüş oyunu oynuyorum alışmam zor olmaz ama genelde FPS-TPS-Action Adventure oynardım bi alayım dedım internetten kargo dahil sıfır 39 tl ye getirttim o fiyata kaçırmamak gerek :P
psn id:lostking10
takamoto
Üye
oyunu ultra hard da oynuyom yıne de kolay geliyor . özellikle de azazel çok kolay
discussioncontroller