Sapphire Summer Games 1. Hafta
DreamonDreamon
Oyungezer
Evet Arkadaşlar,

Turnuvanın ortalarında geldiğimiz bu saatte Adeks'ten bildiriyorum. Call of Duty 4 ile başlayan günümüz, bardak ödüllü Quake 4 yarışmasıyla renklendi. Başarılı arkadaşlar henüz ödüllerine doyamamışken yapılan Counter Strike Awp yarışması tabiri caizse solukları kesmeyi başardı.

Gece devam ediyor ve henüz ekran kartları dağıtılmadı, takipte kalın yavrucuklarım.
Düş Karakam
Üye
Oyun katılımları bile kapış kapış gidiyor.
Milisaniye farkıyla dışarıda kalma ihtimali...
-...'ye 24 kişi
/!!!Sunucu Dolu!!!/

Tristram'da tek başıma gibi hissediyorum.
Bir dakika...Diablo III mü? Şimdi iyi hissetmeye başladım...
akara
Üye
Siz bu satırları okurken biz çok uzaklarda, çok eğleniyo olacağız.
Ekran kartı ödüllü COD turnuvası şu an son dakikalerına yaklaştı. (Monthius, Zer0, Emperorofmankind omzumun üstünde monitöre bakıp, size selam söylüyolar)
Ekran kartı kazananı az sonra, etkinlik bitince söyleyeceğim. Muhabiriniz Akara, Adeks'den bildirdi.
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
yav dedi:

[G.O.W dedi:

TurkishPsycho link=topic=5637.msg230295#msg230295 date=1214572275]

yav dedi:

nfs bile var, trackmania hala yok. Görün artık şu oyunu.. :/

Tracmania fazla arcade yahu  :) nfs ye hem daha çok ilgi var hemde etkinlikler genellikle onunla oluyor.Zaten tm kolay bir oyun nfs de daha çok uğraşmak gerekiyor  ;)

AHAH. Her 2 oyunu da bildiğinden emin misin?
Asıl nfs arcadedir. Kolay dediğin oyun ESWC bünyesinde her sene oynanan ve bir çok landa da oynanan ayrıca sadece o oyun için özel lanlar düzenlenen bir oyun. Bilmiyorsunuz bari komik yorumlar yapmayın. Kaynak verip canınızı sıkmak istemiyorum ama.. yavaş yani.

Öte yandan uluslararası arenada sözü geçen meşur lan'ların hiç birinde de NFS'yi göremiyorum. İlgiyi bizim internet cafe çocukları gösteriyo diye ilgi var demeyin azcık geniş olsun vizyonunuz.

Arkadaşım lütfen sert dille konuşma ben nfs yi savunuyor veya tm yı suçluyor değilim sadece görüşümü bildirdim eğer illa kapışma diyorsan NFS de WCG de yapılıyor. Adına da fazlaca site var. Daha az arcade çünkü araç 500 km ye trainersız çıkmıyor. Meşur lanların hangisine bakıyorsun bilmiyorum ancak tm kadar saçma işleyişe sahip oyun çok az ayrıca cafe çocuklarından çok uluslar arası liglerde ilgi de var. Sen sadece onları görebildiysen bilemicem. En basiti rekor kıran alman, rus, polonyalı vs. takımlara bak. Ne kadar uğraş verildiğini süspansiyon motor vb ayarlara ne kadar uğraşıldığı anlamaya çalış.Eğer yok bulamadım hala tm delisiyim illa bu adama laf sokcam diyorsan git bi iki tm de tur at.
akara
Üye
Bi tane ekran kartımızı verdik. İkinci ekran kartı için çekişme sürüyor :)
LuNaT1C
Üye
Ben de 2.hafta SCN içinde olarak geleceğim :) Görüyorumki çok zevkli geçiyor,umarım biz de çok eğleniriz :P FIFA dalında bir şeyler yapmaya çalışacağım:D
DharkanDharkan
Üye
Eveeet, eve dönmüş bulunmaktayım şu anda, öncelikle bu organizasyonda emeği geçen herkese, Sapphire'a, Adeks'e ve sevgili Oyungezer'e teşekkür ediyorum. :)

Organizasyon ilk olmasına rağmen yeterince iyiydi, sadece CoD4'te kazananı belirlemek için oyunun bitmesi beklenmeliydi, 1. değilde geriye kalan 6 kişide değişmeler oldu ama eğlenmek için geldiğim için pek umrumda olmadı, söylemedim. :)

Sonuç olarak, haftaya görüşmek üzere.
manager80manager80
Üye
Ben gelemedim üzgünüm arkadaşlar.En çokta Emperorofmankind'e karşı mahuçp oldum.Bizim mini buluşmaya biraz başlayıp bitirdik o yüzden gelmek kısmet olmadı.Ama en kısa zamanda bir ofis ziyareti ile bunu telafi etmeyi düşünüyorum (tabi yanında ev yapımı kek ile birlikte :D )Ayrıca resim çektiyserniz resimlerinizi bekliyorum ^^
Ulari
Üye
Organizasyona izleyici olarak gelmek için ne yapmamız lazım (kayıt gerekiyor mu)?
Düş Karakam
Üye
Bu arada ortam biraz sıcaktı değil mi?
Ayağa kalkınca koltukta "yüzümün" şekli oluştuğunu farkettim de...
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller