Sapphire Summer Games 1. Hafta
karba
Üye
etkinlikte deliler gibi eglenicez, deliler gibi oyun oynicaz amacımız eglence diyorsunuz eyvallah dogrudur..ama burda bence atlanan bişey var.ben etkinlikte adı geçen her oyunu bilmiyor veya sevmiyor olabilirim.programsız hurraa hadi şimdi bu oyunu oynayalım demenin dezavantajı burda bence.en azından hangi oyunların hangi tarihlerde oynanacagını söyleseniz ona göre gelir insanlar.60 bilgisayar var bi sürü de oyundelisi insan.ama hepsi aynı oyunları sevmiyor.örnegin dün cod4 etkinligini beklerken cod4 lan server ı çogu zaman boştu.dolayısıyla bazı zamanlar oldukça sıkıldım.turnuva saatini 21de söylediniz "22de ödüllü cod4 turnuvası diye" ve ondan sonra server biraz ısınmak isteyenlerle doldu.hiç olmazsa oyunları duyursanız ödüllü etkinlik olmasa bile o oyunu seven insanlar beklerken aralarında eglenir.bi cs oyuncusu olsam dün daha çok eglenirdim mesela çünkü daha fazla cs oyncusu vardı
ILLUSION
Üye
Süperdi herşey.Emeği geçen herkeze ayrıca teşekkürler.
sessinger
Üye
Baya eğlenceli geçti.Oyungezere bize bu sundugu sapphire summer games etkinlini sunduğu teşekür ediyorum.Quake den 2.ligimi ile güzel bir sapphire bardak , cs 1.6 da 3.lükten sapphire t-shirt(large olsaydı güzel olurdu biraz küçük oldu gibi :D ) , cod4 dende ilk 5 den 1 tane anahtarlık ve boyunluk aldım.Ama ekran karti icin gelmiştim 1. olamadik :(.NFS2 baya güzeldi , diablo II lod oynadik ali ile güzel vakit geçirdik:).Bir sonraki etkinliğe katılırsam alıcam bu sefer  :dans:
Edebi?
Üye
Yeterince Oyungezer reklamı yapılmadı :P
DuDe
Üye
fpsgaming reklamı yapmışım öle diolar yalan valla :P
a_smurfa_smurf
Üye
Gelecek hafta Soccercenter.net, konuk topluluğumuz olduğundan mütevellit futbol ağırlıklı etkinlikler yapacağız. PES ve FIFA ağırlıkta olacak yani.

Kendi oyun çubuklarınızı, klavye/mouse setlerinizi de getirebilirsiniz.
Senceru
Üye
SCN Olarak 5 Temmuzda Ordayız... :)
DharkanDharkan
Üye
Hmm, madem futbol oynanıyor, Piknik'i ertelemeyelim Fifa saks :P

Eöö şaka şaka, kaleye geçirmeyin beni, ne o önümdeki Şahi Topumu? Hmm.

*geyik yaparak uzaklaşır*
Misafir
Hala yorgunum ama ben yahu -_-'

Dün akşam RP olacaktı güya, enterproxy'lerin evine vardığımız anda en yakın koltuğa uzanıp sabaha kadar uyuyakalmışım. =p
Senceru
Üye
soccercenter a özel 5 temmuz etkinliğinde soccercenter üyeleri olmayanlar girebilicekmi ?

birde turnuva düzenleyenlerden SCN gününe özel bir oyun daha koyabilirmiyiz...

UEFA EURO 2008
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller